Nepabeigtā dienasgrāmata


8. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 06:31

DELFI. Birojā Rīgā vīrietis nošauj citu vīrieti un izdara pašnāvību. Policija informēja, ka ierocis vīrietim bija legāls, nebija reģistrēti kādi pārkāpumi, kādēļ ierocis būtu jāatņem. Policija arī norādījusi, ka tas ir diezgan dārgs ierocis, raksta portāls.
 

7. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 14:32

JAUNS.LV "Ikea" maksās 46 miljonus ģimenei par dēla zaudējumu, kuru nogalināja zviedru mēbeļu giganta kumode. 32 kilogramus smagā kumode tika atsaukta no pārdošanas, kad tika ziņots par vēl trīs nogalinātiem bērniem.

 

3. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 11:48

APOLLO. Kristīne Virsnīte Āfrikā piedzīvojusi vairākus nelāgus incidentus ("Bērni ciemā nievājoši sauc mūs par baltajiem.")

 

1. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 18:02

LA. Kāda sieviete Latvijā laimējusi 100 000 eiro un loterijas rīkotājiem pavēstījusi, ka nolēmusi saviem tuviniekiem to neteikt.
 

31. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 16:26

DELFI. Gada laikā nedaudz sarukusi iedzīvotāju apmierinātība ar savu dzīvi, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.
 

(bez virsraksta) @ 15:45

DELFI. Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa par degvīna “Russian Standart” pudeles zādzību kādam vīrietim piespriedusi 100 stundas piespiedu darba. Par apsūdzētā personību noskaidrots, ka ka viņš ir nepilsonis, šķīries, viņa apgādībā ir bērns. Viņam ir vidējā speciālā izglītība, bet nav noteiktas darbavietas.

DELFI. Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa piespriedusi trīs mēnešu īslaicīgu brīvības atņemšanu kādam vīrietim, kurš lielveikalā "Galerija Centrs" nozaga matu sprādzi 7,90 eiro vērtībā, liecina publiski pieejamais tiesas spriedums. Spriedumā norādīts, ka notiesātais vīrietis tiesā pilnībā atzina savu vainu un nožēloja izdarīto.
 

28. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 12:41

APOLLO. Astronomi pamanījuši kādu jaunu zvaigzni, kas pēdējā laikā uzvedas diezgan neierasti, ziņo raidsabiedrība CNN. Zvaigzne pēkšņi sākusi satumst. Zinātnieki uzskata, ka tā varētu būt zīme tam, ka tā drīz var eksplodēt.

Vēl viens pieņēmums ir, ka zvaigzne, iespējams, iet cauri kādai fāzei.
 

27. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 13:11

DELFI. Porziņģim pēc spēles drošībai pārbaudīta kreisā pēda
 

(bez virsraksta) @ 02:50

DELFi. Ļaunuma problēma satrauc ikvienu cilvēku – vai viņš ir ticīgs, vai neticīgs, jo ar ļaunumu esam saskārušies gan sevī, gan saskarsmē ar citiem, gan pavērojot to, kas notiek valstī,
 

26. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 12:53

Labklājības ministre Ramona Petraviča izdevumam "Vakara Ziņas" pastāstīja, ka šis gads, kamēr viņa kārtīgi iejutusies ministres amatā, bijis visai smags - nav izdevies atlicināt pārāk daudz laika sev.
 

25. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 15:49

DELFI. Gada laikā Rīgā piespiedu kārtā nojaukti 16 grausti
DELFI. Latvijā sarūk ticība savai spējai ietekmēt paša dzīvi, liecina aptauja
 

22. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 10:28

DELFI. Svētku laiks ļoti bieži tiek uzskatīts par kaut ko gaišu, priecīgu un patīkamu. Tomēr ne visi gada nogali gaida ar nepacietību un jūtas bezgala svinīgi. Netrūkst arī cilvēku, kas jūtas vientuļi un nespēj nepārtraukti izrādīt prieku.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties "DELFI plus" abonementu:
EUR 1,99 / par 4 nedēļām*
 

16. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 18:25

no ziņām: "Dvēseļu putenis" pārspēj "Titāniku" un "Avataru"
 

10. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 21:22

"Šodien Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju Centrā notika Jēkaba protoevaņģēlija atklāšanas svētki."
 

26. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 18:43

Nogriezu matus kā Naurim Puntulim. Win-Win. Pirmkārt, glīti, otrkārt, patriotiski.p.s. bārdiņa joprojām kā Raimondam Bartaševičam, taču viss pārējais - kā Jurim Kulakovam
 

24. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 12:24

DELFI. Teātra dzīves zieds lustējas
 

15. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 16:16

LSM. Filma «Māras pusē» atklās nezināmo par labi zināmo dzejnieci
 

(bez virsraksta) @ 16:13

DELFI. Krievijas reiva supergrupas jaunais videoklips pāris stundās kļūst par sensāciju. Viss liecina par to, ka arī muzikālās apvienības jaunākais veikums kļūs par hitu un, iespējams, pat aizsāks kādu jaunu stulbingu.
 

14. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 13:43

DELFI. Japānas valdība atcēlusi tradicionālos ķiršu ziedēšanas svētkus
 

12. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 07:30

Pilnā vilcienā no Jūrmalas uz Rīgu sēdēja kāda pusmūža sieviete ar brillēm un plāniem, lejup noslīdējušiem vaigiem, kas, pielikusi pie auss, klausījās telefonā kaut kādu krievu radio. Kad sākās horoskopi no Tamāras Globas, viņa pagrieza skaļāk, kad pienāca kārta Jaunavām - vēl mazliet, bet kad sāka stāstīt par Jaunavu izredzēm "mīlas frontē", to dzirdēja jau viss vagons.
 

10. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 21:58

pašķirstīju portālus:

APOLLO. Policija Sokolova dzīvoklī atrada 24 gadus vecās Anastasijas Ješčenko līķa fragmentus un asiņainu zāģi. Sokolovs kopā ar savu bijušo studenti ir sarakstījis vairākus darbus.
Tiek pieļauts, ka Sokolovs nejauši iegāzies Moikā, kad dzērumā mēģinājis atbrīvoties no nogrieztajām rokām.
Tiek ziņots, ka pēc atbrīvošanās no līķa Sokolovs plānojis uzvilkt Napoleona tērpu un izdarīt pašnāvību Petropavlovskas cietoksnī.
Sokolovs pasniedza Sanktpēterburgas Valsts universitātē, kuru savulaik beidzis arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, un bijis pietuvināts Krievijas varas eliti.

JAUNS.LV Dziedātāja Ieva Akuratere atzīstas, ka tic paralēlās pasaules eksistencei. Un par to pārliecinājusies arī dienā, kad 46 gadu vecumā pēkšņā nāvē mira TV žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Mežaparka mājā, kur kaimiņos dzīvo Ieva Akuratere un Mārtiņa Ķibilda ģimene, risinājušies mistiski un zīmīgi notikumi.

JAUNS.LV Ir tiesa, ka visos Raiņa – Aspazijas dzīvokļos valdīja neiedomājama bezgaumība un banalitāte. Aspazija pati ar saviem tērpiem un izturēšanos arī personificēja bezgaumību. 1920. gadā atgriežoties Latvijā, viņai bija 52 gadi. Daža sieviete šajā Balzaka bīstamajā vecumā mēdz būt vēl ziedoša un spēj valdzināt vīriešu sirdis. Aspazija jau toreiz bija pāragri novītusi un apdzisusi, miesās izplūdusi, flegmatiska, pakurla, tūļīga gaitā un kustībās, bezgaumīgi ģērbusies tiklab mājās kā sabiedrībā, un viss ap viņu viņas mājā bija mietpilsoniski banāls.

APOLLO. Kristīna Bārneta ir apsūdzēta par cietsirdīgu nolaidību pret savu tolaik deviņus gadus veco adoptēto meitu. Viņa apgalvo, ka audžumeita tolaik nemaz nebija mazs bērns, bet gan 22 gadus veca sociopāte, no kuras bijis ar steigu jābēg.
 

8. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 17:12

šodienas epasti:

10:51 no LTV: "Rūpīgi izvērtējot visu kandidātu izglītību un pieredzi, šoreiz mēs esam izvēlējušies citu kandidātu. Paldies par mums veltīto laiku. Vēlam Jums veiksmi turpmākajos darba meklējumos."
11:14 no SMScredit: "Tev ir pieejams naudas kredīts līdz 500 EUR!"
 

5. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 12:52

no epastiem - CV-Online ir atradis Tev atbilstosus darba sludinajumus:

СТЮАРДЕССА НА ЯХТУ
Приватная Яхта
Опубликовано: 04.11.2019 Срок конкурса: 31.12.2019

Описание

Обслуживание семьи на частной яхте
Уборка и поддержание чистоты на яхте
Сервировка еды, приготовление напитков
Административный обязанности
 

4. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 11:21

JAUNS.LV Latvijā ir deviņas republikas nozīmes pilsētas un četrām no tām sabiedriskās kārtības noteikumos nav noteikts aizliegums publiskās vietās atrasties ar atvērtu alkohola iepakojumu - Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē un Daugavpilī.
 

3. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 16:24

DELFI. Viltus pareģei piespriež reālu brīvības atņemšanu
 

1. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 10:38

Bažīgi vēroju, kā draugi un kolēģi ar sajūsmu stāsta, kā Ķibilds dega par to, ko darīja, cik dedzīgs bijis, cik daudz uzņēmies, kādu kaislību ielicis darbā, cik paškritisks un aizrautīgs. Tas, ka viņš šajā visā sadega, tas pofig, turpināsim veiksmes kultu, apjūsmosim cilvēkus, kas sevi sadedzina panākumu, karjeras vai vienkārši ideju vārdā! Mēs dievinām tos, kas sevi sadedzina, tāda kultūra. Lai gan, protams, es jau nezinu diagnozi, tās laikam arī nemaz nav. Un arī pats neesmu imūns, man jau arī brīžiem šķiet, ka labāk sadegt lidojumā, nevis sapūt norakstīto lidmašīnu izgāztuvē.
 

28. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 22:17

DELFI. Kādu vīrieti aiztur aizdomās par šaušanu pa daudzdzīvokļu namiem Imantā
 

(bez virsraksta) @ 22:13

mani pēdējā laikā ir garlaikojis Niks Keivs un vispārējā sajūsma par viņa koncertiem (es biju uz viņa uzstāšanos Positivusā), bet daudzie sašutuma un vilšanās pilnie vērtējumi par jaunāko albumu izraisīja interesi - noklausījos, man šķita visai jauks
 

27. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 13:27

no īres sludinājuma: dzīvoklī ir viss nepieciešamais nožēlojamai eksistencei
 

22. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 20:55

 

14. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 16:22

DELFI. Deputāts Gobzems sola prasīt 'de facto' atsaukt sižetu par māju
 

11. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 16:29

DELFI. Aptuveni 50 'Stockmann' darbinieki saslimuši ar vēdera infekciju

p.s. vispār jau 50 darbinieku, nevis darbinieki, pat, ja aptuveni
 

(bez virsraksta) @ 11:01

epastā: "CV-Online atradis tev atbilstošus darba sludinājumus: LIDMAŠĪNU ATLEDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E"
 

10. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 12:28

DELFI. Vidzemē uzdarbojas viltus traktoru tirgotāji
 

9. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 12:02

DELFI. Vairāk nekā puse Latvijas influenceru ir blēži
 

7. Oktobris 2019

(bez virsraksta) @ 17:51

No decembra vilcieni vairs neapstāsies stacijās "Dendrārijs", "Ozolsala", "Baltezers", "Silciems", "Bāle", "Brenguļi", "Seda" un "Saule", kurās vidēji viena vilciena reisā tiek apkalpoti 0,2 līdz 2,6 pasažieri
 

30. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 16:51

No dzīvokļu īres sludinājuma: "...ir plastikāta stikla pakešu logi, metāla durvis, linoleja grīdas segums, kāpņu telpā koda atslēga, blakus veikali, tuvu līdz Centram, vienkāršiem cilvēkiem, var strādniekiem."
 

28. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 13:28

DELFI. Āgenskalnā aizliegs kreiso pagriezienu no Ojāra Vācieša
 

(bez virsraksta) @ 13:28

DELFI. Helēna Mirena arī Latvijā filmētā seriāla pirmizrādē ierodas ar pompu

p.s. ar pompu!
 

22. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 07:53

VAKARA ZIŅAS: Latviešu dzejniece: Neesmu spējīga samaksāt par dzīvokli
SAISTĪTIE RAKSTI: Labklājības ministre vairs neuztraucas, ka viņu dēvē par seksīgo
 

21. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 17:32

TVNET. Vīrietis sev injicē spermu pret muguras sāpēm un nokļūst slimnīcā.
TVNET. Sieviete miegā norij savu saderināšanās gredzenu.
 

19. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 12:55

nolēmu pievērsties seksisma analīzei latviešu šlāgermūzikas tekstos:

Ja meitenītes reiz par pistolītēm kļūtu,
Tad mēs, tad mēs tie šāvējiņi būtu,
Ar vien, ar vien, līdz agrai rīta stundai,
Ar vien, ar vien, līdz rīta gaisma aust.

(saglabāta oriģināla rakstība)
 

18. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 14:26

DELFI. Nacionālā botāniskā dārza vēsturē pirmo reizi uzziedējusi ziloņkājas juka
 

(bez virsraksta) @ 09:38

DELFI. Septiņi pašlaik aktuālākie stila mīti: Nedrīkst jaukt kopā dažādus metālus. (...) Taču šobrīd dažādu metālu miksēšana ir atslēga, kā atsvaidzināt savu tēlu. (...) Taču nepārspīlē – vienmēr paturi prātā teicienu "kas par daudz, tas par skādi" un pieturies pie divu metālu miksa.
 

(bez virsraksta) @ 09:35

DELFI. Ārējais izskats neapšaubāmi ir pirmais, pēc kā citi par mums izdara spriedumus. Piemēram, pēc manikīra, iespējams, var spriest par cilvēka nodarbošanos vai tīrību. Savukārt apģērbs un stils apzināti vai neapzināti atklāj kādu mūsu personības šķautni. Un ir tādas dāmas, kas par savu ārieni rūpējas īpaši, un lai nesabojātu pirmo iespaidu, tic dažādiem ar modi un stilu saistītiem mītiem.
 

12. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 09:06

Delfu virsrakstā "Bokseris Zutis turpina ceļu uz eliti" man, protams, izlasījās, ka uz elli.
 

5. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 11:08

vakances CV.LV portālā sadaļā "Kultūra, māksla, izklaide":

KLIENTU APKALPOŠANAS SPECIĀLISTS/-E ĀDAŽOS (Fēnikss laimētava)
KRUPJĒ AR PIEREDZI OLYMPIC VOODOO CASINO (IESPĒJA STRĀDĀT NEPILNU DARBA LAIKU)
ĀDAŽU ČIPSU EKSKURSIJU GIDS/-E (5 eiro stundā)
KĀRŠU JAUCĒJS EURO LIVE
LTV PROGRAMMU DAĻAS SATURA REDAKTORS/-E
KLIENTU APKALPOŠANAS OPERATORS KINOTEĀTRĪ CINAMON (alga līdz 640 eiro mēnesī)
"LAIMAS" ŠOKOLĀDES MUZEJA EKSKURSIJU VADĪTĀJS / GIDS
SOMMELIER - WINE WAITER uz prāmja (alga līdz 2500)
 

1. Septembris 2019

(bez virsraksta) @ 15:30

DELFI. Latvijā ielu ēdiena kultūra virzās mazliet nepareizā virzienā.
 

31. Augusts 2019

(bez virsraksta) @ 09:17

NRA. Skolēnu visatļautība strauji pieaugusi
 

24. Augusts 2019

(bez virsraksta) @ 16:14

TVNET satura mārketings (tas nozīmē, ka reklāmu piemeklē atbilstošu raksta saturam, ja?)

 

Nepabeigtā dienasgrāmata