Nepabeigtā dienasgrāmata


18. Janvāris 2024

(bez virsraksta) @ 06:43

Pamodos divos no sapņa, kurā satiku [info]penny_lane, mēs kopā skrējām uz kaut kādu starppilsētu autobusu un viņa teica, ka laikam kontā nav tik daudz naudas, lai pietiktu biļetei, es lepni teicu, ka nopirkšu mums abiem, bet tad pie vadītāja mēģināju samaksāt ar telefonu un sākās mans parastais sapņu murgs - kaut kas telefonā nedarbojās, es nevarēju saskatīt, nevarēju trāpīt ar pirkstu un ievadīt vajadzīgos ciparus, telefons kārās un nereaģēja, tad vēl izrādījās, ka tas ir saplīsis un plaisa stikliņā pārtapa par tādu kā krāterīti, sapnī nospriedu, ka tas izkusis no telefona uzkaršanas, citiem vārdiem sakot, šausmās pamodos un vairs nevarēju aizmigt. uzcepu olas ar speķi, uzvārīju kafiju un lasīju Tomasu Mūru
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]black_data
Date: 18. Janvāris 2024 - 10:03
(Link)
Man sapnī auto sāka slīdēt lejā pa apsnigušo uzkalniņu, jo tas izlikās tik gudrs, ka pats nolēma sevi kaut kā stabilizēt. Kamēr es mēģināju kaut kā minimizēt šo slīdēšanu, saucu, lai kāds atnes mašīnas atslēgas. Kaut kāda iemesla dēļ A. izrādījās tuvumā, un aizgāja meklēt atslēgas, vai kādu, kas zina, kur tās ir.

Es teiktu, ka sapņu izpalīdzēšanas skalā viņas koeficients izlīdzinās pēc Nikilasa Keidžas skalas.
[User Picture Icon]
From:[info]black_data
Date: 18. Janvāris 2024 - 10:08
(Link)
I mean, šī Nikolasa, nevis kāda cita "Nikilasa".

https://letterboxd.com/film/dream-scenario/
[User Picture Icon]
From:[info]jim
Date: 18. Janvāris 2024 - 12:31
(Link)
es arī naktī šausmās pamodos no nikna sapņa, ap 4:40. tad virtuvē atskanēja spokains troksnis, kaķene to arī dzirdēja un aizskrēja nočekot (neko laikam neatrada, jo drīz čiliņā atgriezās)

Nepabeigtā dienasgrāmata