Nepabeigtā dienasgrāmata


4. Decembris 2022

(bez virsraksta) @ 01:25

[info]prtg:
Tags:

Sand Storm (2016)
 

3. Decembris 2022

(bez virsraksta) @ 22:55

[info]basta:
Ja neskaita īsās miega pauzes, ar Vojteku Vroclavā runājāmies 3 dienas no vietas. Šodien viņš piezvanīja un runājām vēl 3 stundas. Braukšot pie manis, jo viņam vajagot parunāt. Līdzīgi.
 

(bez virsraksta) @ 18:27

[info]honeybee:
Šodienas labais darbiņš: izskaidroju 70-80 gadus jauniem cilvēkiem pimpīškrustiņu tā, ka viņi saprata un nīgri noburkšķēja "jā, nu mums jau parāda tikai to vienu un neko nepaskaidro, bet skaidrs, ka izstādē var saprast" :)
 

(bez virsraksta) @ 18:06

[info]ravejsledzejs:
pilsētas ietērptas Ziemassvētku bezgaumībā. dažādu tematisku sūdiņu atlaides veikalos. salst. bet citronkoks pie virtuves loga savā skumjajā pustumsiņā ir pilnziedā. kamēr nekas netiek gatavots, jūtama saldsērīga smarža par sauli, siltumu, vasaru...
 

sarunas jūtūbes komentāros @ 17:36

[info]jim:
Is Tolkien's Middle Earth supposed to be our world?

-Of course it is. Exhibit A is that Elrond lives to become agent Smith.
 

(bez virsraksta) @ 16:09

[info]avralavral:
Rattlesnakes often return to the same den, year after year, sometimes traveling several miles to get there. How the rattlesnakes find their way back to the dens each year is unknown, but may involve a combination of pheromone trails and visual cues (e.g., topography, celestial navigation, and solar orientation).

Nākamgad vajadzētu uzlabot savu celestial navigation.
 

(bez virsraksta) @ 15:40

[info]prtg:
Sarurday is the hansei day
 

Trauksmes zvans @ 15:32

[info]lennay:
Man ir vēss pieskāriens. Tas ir mans galvenais raksturlielums; tas, kas mani definē. Kādam visa būtība ir tautībā, citam mātišķumā, vēl kādam sasniegumos, man - vēsā pieskārienā. Tāpēc toreiz mans sauciens patiesībā reizē bija arī atsauciens - atbalss ieplakā, kur tā atlec no klintīm atkal un atkal un skan un skan jau sazin cik ilgi, un nav zināms, no kurienes tas izskanēja pirmoreiz. Tāpēc es mūžam - lai vai cik akla tumsa un es pati vārga - sataustīšu diedziņu un kaut rāpus tam sekošu pielikt vēsu roku tur, kur kaist neremdināmas alkas pēc visa un nekā.

Lūk viss X faktors. Lūk patents. Tas nekas, ja jums nav vēsa pieskāriena. Varbūt jums to īsti nevajag, varbūt vajag, bet kaut kā tā kā trūkst vai ir par daudz. Varbūt jūs, piemēram, slīkstat acu krāsā un jums ir diezgan vienaldzīgas rokas un to temperatūra, bet komplekts jāņem tāds kāds ir. Varbūt jūsu "Baložu Pilnu Pagalmu" dziesma ir albuma "Skaties!" absolūti satriecošā tituldziesma, nevis trauksmainā "Apskauj mani". Ir taču 21. gadsimts. Radiet vēso pieskārienu mākslīgi. Sintezējiet, sekvencējiet, kalibrējiet. Iemontējiet alku sensoru, uzregulējiet to konkrētā alku veida uztveršanai, pieregulējiet pieskāriena intensitāti un temperatūru. Ielieciet plūdlīniju futrālī ar mirgojošām LED lampiņām. Ražojiet un vēsi pieskarieties uz nebēdu.
 

(bez virsraksta) @ 12:47

[info]honeybee:
Prozists: Mīlestība kā risinājums problēmām mani šausmīgi kretinē.
Es: <3
 

2. Decembris 2022

(bez virsraksta) @ 22:55

[info]basta:
Manā spotifaja gada listē pārsteigumu nav, ja neskaita bērnu mīļākās māšīnā braucamās dziesmas ('Kaķis' un 'Mans Zirgs'), bet nu tās tomēr gandrīz vienmēr svētdienās uz skolu braucot tiek klausītas.
Ja par manu topu, tad tikai vakar piefiksēju, ka 'slepenais akords' īstenībā tiek nospēlēts. Turklāt, tie ir divi un dzirdami tikai oriģinālajā ierakstā. Koncertierakstos un kaveros to nav. Mēģināju gūglēt, lai uzzinātu ko citi par to domā, taču tas, acīmredzot tiešām ir tik slepens un nepamanāms, ka visur tiek apspriests tikai tekstā minētais 'F-G-Am-F'.
 

(bez virsraksta) @ 23:46

[info]shelly:
Spriežot pēc tā, cik ārprātīgi man neveicas ar Solitaire, man vajadzētu būt grandioziem panākumiem mīlā.
Bet baidos, ka patiesībā es vienkārši esmu neticami neuzmanīga un palaižu visas mirklīgās iespējas vējā.
 

(bez virsraksta) @ 23:17

[info]ravejsledzejs:
krusts ir mūžsens un tāpat kā tā jaunākais brālis – papīrs – pacieš visu. pie tā jebko var pienaglot, ne tikai Jēzu un tā atveidus. un krustam par to, ko pie tā piesit, ir dziļi pohuj.
 

(bez virsraksta) @ 22:01

[info]prtg:
Tā sabēdājos par Haraldu Sīmani, ka piedega mandeles
 

(bez virsraksta) @ 21:14

[info]f:
also, uznāca aizkavējusies panika par vakardienu un ka es nemāku braukt, un ka varēsiet lasīt par mani kādā no tiem avāriju rakstiem.
 

(bez virsraksta) @ 20:54

[info]iive:
Vakars, pirmsskate, veidotava. "Vai piedāvāt kādam piciņu?" Vēderiem fonā burkšķot, ar cerīgu skatu visapkārt telpai paceļas nogurušu acu pāri. "Varu iedot piciņu māla, man drusku palika neizmantoti."
Vilšanās nolaižas smaga un dziļa kā decembra tumsa.
 

Tablete @ 16:57

[info]aai, posting in [info]pajautaa:
Ahoi.
Kāds ir labākais veids, kā kādam atdādvināt teju nelietotu Lenovo planšeti?
https://www.laptopsdirect.co.uk/lenovo-tab-e10-tb-x104l-msm8909-2gb-16gb-4g-10.1-inch-tablet-za4c0008gb/version.asp

Ir burtiski pāris reizes apčamdīts pirms gada vai vairāk, reizes 2 vai 3 pa 10min palietots, un viss.
Ir pat vēl oriģinālā kastes, lādētājs.
Perfektā stāvoklī - vien tie parametri pie 2022 nav tādi, lai kko jaudīgu darīt utt.

Gribētu, lai tiek kādam konkrēti un kur to patiesi vajag, nevis anonīmi atdot kādai organizācijai
 

(bez virsraksta) @ 16:05

[info]honeybee:
Kaut kāda tāda sajūta, ka tikai vēl vairāk sarežģījot visu to mudžekli sevī iekšā, es varu izdarīt tā, lai āriņā viss ir skaisti; kaut kāda otrādā entropija
 

(bez virsraksta) @ 13:52

[info]_re_:
saliku čemodānu, 4 dienu ceļojums

uz rīgu
 

1. Decembris 2022

(bez virsraksta) @ 22:55

[info]basta:
Veselas desmit sekundes prieka.
 

(bez virsraksta) @ 14:51

[info]f:
šorīt agri braucu uz valmieru.
viss jau neko, ja vien kādā brīdī man priekšā nebūtu izpeldējis ļoti plats traktors. bet veiksmīgi sagadījās, ka vienā virzienā bija divas joslas plus ieskrējiena josla, tā nu es izmantoju mirkli, lai līgani viņu apsteigtu visu šo joslu platākajā vietā, nevar jau zināt, cik tālu tās divas joslas vienā virzienā vēl būs...

un tad es redzu, ka man tieši pretī brauc busiņš. tieši pretī! ātrums mums visiem, lai slavēts allahs, nebija liels, un īpašs paldies pretimbraucošajam busiņam, kurš bija apķērīgāks par mani, un ļāva man ielīst atpakaļ pareizajā joslā, un pat ne reizi dusmīgi neuzpīpināja. es pat nepaspēju iekrist panikā vai aiziet ar sirdi. busiņa vadītājs, savukārt, tagad droši vien stāsta, kādu idiotu šodien uz ceļa saticis.
man patiešām likās, ka tur ir divas joslas vienā virzienā...

pēc tam pieredzējis braucējs mani pamācīja: "atceries - latvijā praktiski nav divu joslu šoseju!"*
es savukārt sapratu, ka labāk turpināšu braukt visiem aizmugurē un nekad nevienu neapsteigšu in my life ever.


*kas mani arī fascinē - tik daudz ceļu remontu, tik daudz projektu un eiropas, un ko mums dara - maina segumu!
 

(bez virsraksta) @ 14:47

[info]f:
tomēr netrāpīju džinsiem pareizo izmēru.
bļiiiiin!
melnās piektdienas bargain pa kāju.
 

Kaķu barība @ 13:35

[info]hurray, posting in [info]pajautaa:
Kur ir palikusi Purina Sensitive kaķu barība (lielajos pārtikas veikalos neatrodu)? Vai kāds nav manījis, kur var nopirkt?
 

(bez virsraksta) @ 00:58

[info]prtg:

Ja man būtu jāiedod kādam produktam balva par labuma un cenas attiecību, tad es to piešķirtu šim Latvijas produktam. Tam nav zaļās karotītes emblēmas, nedz arī CE un ISO sertifikātu. To nereklamē soctīklos, nereklamē vispār. Bet tā sastāvā ir kumelītes un kliņģerītes ziedi, ugunspuķes, kaķumētras, vērmeles, asinszāles, kosas un pelašķa laksti, piparmētras lapas, ķimenes augļi un arī auzas. Engures TOP veikalā tas necilā kartona iepakojumā novietots blakus lepnām un izturīgām ārzemju tēju bundžām. Apleju un ļauju tam ievilkties, un tad pa taisno pie sietiņa strauji ievelku sevī tā karsto aromātu. Bagātīgā smaržu buķete gandrīz vai apdullina, jo ir akurāt kā karstai, slapji izsutinātai pirtsslotai, ko uz brīdi pieliek pie svelošajiem akmeņiem, lai pēc tam, tā, maigi piespiesta, sniegtu īslaicīgu atvieglojumu uz lāviņas guļošā mugurai un krustiem. Pat bagātināta ar karoti medus šī tēja aizvien ir rūgta un dziedinoša ar vēdera un dvēseles kaitēm sirgstošajiem. 1.70 EUR, neto masa 30g. Ražots Zs 'Dunduri', Korģene, Salacgrīvas pagasts. Meklē kaut ar uguni Rietumeiropas aptiekās - viss velti, tabletes vien.
 

30. Novembris 2022

(bez virsraksta) @ 22:55

[info]basta:
Ūdeni iedzēri?
 

(bez virsraksta) @ 19:54

[info]honeybee:
Mūzika: Tindersticks - For the Beauty

For the beauty
Give me something please
For it's the beauty
That's killing me

I can't trust it anymore
Or rely on its truth
It pulls me right to it
Then makes a show of its abuse
 
 

(bez virsraksta) @ 18:49

[info]f:
holy crap, nupat sapratu, ka arī es neesmu tikusi pasargāta no maniakālās mammas, kurai vajag izpausties sava bērna grupiņā. diespasarg.
  • vajag dāvanas audzītēm un auklītēm - klasika, check.
  • vajag sagādāt egli bērniem grupiņā - whyyy?
  • tad vajag mesties ziemassvētku vecītim - klasika, check.
  • jāsagādā saldumu paciņa, kas pa kluso jānodod audzinātājai, kura to nodos ziemassvētku vecītim, kurš pēc tam (cerams) izdalīs bērniem - laikam arī klasika, check.
  • un tad vajag visiem vienādus saldumu paciņu maisiņus, varbūt kāda mamma var uzšūt - right, like, 20 gabalus. un kur viņa ņems materiālu? pat lai nopirktu vienādu, ir jācer, ka nebūs visi izpirkti, kamēr tiksi līdz bodei, kur pirms tevis jau bijuši 19.


 

Kiviča un Džiļa intervija @ 17:23

[info]slepkava:
Es jūtos tiešām neitrāli attiecībā pret Kiviču, Artusu, Zuzāniem un pārējiem tādiem meļiem, bet nu melo un jūtās super. Ir šeit arī meitenes, kurām patīk asas izjūtas, nu tas vienkārši ir ekstēmi :)
 

(bez virsraksta) @ 14:16

[info]slepkava:
Pēdējā laikā bieži skatos multenes, kas saucās sapņi. Katru rītu mostos - laikam jau Aleksandrs Grīns teica, ka aukstos sviedros, bet es pamostos savādāk. Katru rītu pamostos, ka esmu vakar smēķējis sapnī, vakar esmu dzēris sapnī, un tūlīt būs pilnīgā - kā bizē teica pēdējā pēcpusē.

Nu katras mēs esma savādāks.
 

Sviests kaut kāds jeb ar ko sviests atšķiras no sviesta? @ 11:29

[info]aai, posting in [info]pajautaa:
Ahoi,

Redzot, ka 200g sviesta paciņas cena veikalos uzkāpusi jau virs 3 ērām, es kkā aizdomājos, kā un vai atšķiras dažādu ražotāju sviesti?
Te domājot tieši par LV ražotājiem un to fasēto bezpiedevu (sāls, trifeles utt) 200g/180g/175g piedāvājumu, kas nopērkams lielveikalos.
Man sviesta gadījumā ļoti izteikti darbojas atlaides un tad iepērku vairāk, lai ir ilgākam laikam + saldētava, un man tad nav svarīgi, vai tas Baltais, Valmieras, Lazdonas, Smiltenes vai Cesvaines.
 

(bez virsraksta) @ 08:57

[info]zivs, posting in [info]pajautaa:
Kādi servisi (paņēmieni) darbojas, lai UK only pirkumu pārsūtītu uz LV?
 

(bez virsraksta) @ 01:18

[info]virginia_rabbit:
The rest of the day was quite easy.
I did all the jobs on my list
And enjoyed them and had some time over.
I love you. I’m glad I exist.
 

29. Novembris 2022

: dzīve autobusā @ 21:12

[info]f:
lielvārdē novēroti skaistākie ziemassvētku rotājumi.

vispirms viņi iekāra lampiņu virtenes zemo koku galotnēs, nezinu, kas tās, ābeles, vai? no koka uz koku, bet tikai galotnēs, es uzsvēršu. sanāca tāda kā lampiņu sega. tad izvietoja lampiņas egles formā lielvārdes jostas rakstā. un tagad jau arī tur, tāpat kā citās pilsētās ir tie lielie lampiņu eņģeļi kokos. 
 

(bez virsraksta) @ 20:21

[info]prtg:
Ok, medikopteru mums, protams, vajag tai zelta stundai - ekonomēto riepu, nekaisīto ceļu un dzērājšoferu upuru un to donororgānu ātrākai pārvešanai. Bet vairāk par to vajag vismaz vienu papildus joslu visām divpretējjoslu šosejām un pretējos braukšanas virzienus atdalošu barjeru. Ja nē, tad pieļaujam iespēju, ka pēdējais latvietis var nosisties kaut kur pa ceļam no Zilupes uz lidostu Rīga. Jā, vismaz gaisma tajā paliks nenodzēsta, kā mēms simbols pār mēru taupīga muļķa pēdējai cerībai.
 

Labs portretu fotogrāfs @ 19:32

[info]p_petersons, posting in [info]pajautaa:
Sveiki! Iesakiet portretu fotogrāfu, kas mācētu apieties ar nefotogēnisku, nepašpārliecinātu cilvēku un dabūt normālas, glaimojošas, bet reālistiskas bildes. Relatīvi "oficiālas", kuras var vienkārši iebāzt visās vietās, kur prasa savu seju rādīt.
 

valstslietas @ 14:55

[info]prtg:
VARAM "RAM" daļu būtu loģiski pievienot Aizsardzības ministrijai, jo reģioni, šķiet, turpmāk attīstīsies galvenokārt uz aizsardzības budžeta rēķina. Sanāktu skaists un uz rezultātu (nevis iespējamību) vērsts nosaukums - ARAM.
Bet VARAM "Vides aizsardzības" daļu pārsaukt par Klimata un Ilgtspējas un apvienot ar Zemkopības ministriju, lai par pretrunām turpmāk plūcas resora iekšienē. Saīsinājums arī sanāktu cerīgi daiļskanīgs - KLIZM.
 

(bez virsraksta) @ 14:17

[info]_re_:
manas dzīves aktuālākā problēma

Putniem šobrīd lielākā cīņas daļa paiet barības meklējumos skarbajos ziemas apstākļos. Savukārt putnu draugiem, bez visām citām problēmām, pie barotavas parādās vēl viena – kā lai atšķir pelēko zīlīti Poecile
montanus no purva zīlītes Poecile palustris?


viņa izskatās skaista, trausla, maiga

bet par barības problēmu. var barotavā bērt neizlobītus zemesriekstus? tā nebūtu kaitniecība - tipa, dod ēst, bet lai pie ēdiena tiktu, liek nopūlēties un iztērēt sūri, grūti savāktās kalorijas? vai arī putniem izlobīt būtu tīrais nieks, kamēr es aplauzīšu pusi nagus lobot
 

28. Novembris 2022

(bez virsraksta) @ 22:21

[info]prtg:
Tags:

The Blue Lagoon (1980)
 

(bez virsraksta) @ 20:55

[info]krii:
Draugi, kur un kādu termoveļu jūs pērkat?
 

(bez virsraksta) @ 18:09

[info]teja:
es negribu tajā pārāk iedziļināties, tikai pasakiet, vai tas Elona Maska naktsskapītis ir 4 realz? man pasaule arvien vairāk sāk atgādināt filmas par Ostinu Pauersu.
 

(bez virsraksta) @ 13:59

[info]prtg:
No Amazones vergturiem pasūtīju elegantus alumīnija koferīšus
 

Nepabeigtā dienasgrāmata