Nepabeigtā dienasgrāmata


19. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 21:49

(bez virsraksta) @ 20:36

[info]krii:
Šodien mēs ar seru Ričmondu īsu brīdi pavērojām skaisti dziedošu draudzi ar degošām vaska svecēm rokās uz Erceņģeļa Miķeļa baznīcas kāpnēm.
Крещение Господне, es paguvu nodomāt, bet tad mums bija jāsteidz tālāk - mūs gaidīja Elles dīķis un Daugava, kuras ūdens acīmredzot uz mirkli bija kļuvis svēts kā Jordānā. Tomēr peldējās tajā tikai gulbji - sniegbalti vecūkšņi un pelēcīgi jaunuļi, kuru apspalvojumā jau šur tur sāk iemirdzēties īstā daile.
Rīga ir maģiska pilsēta caur un caurēm.
 

(bez virsraksta) @ 18:58

[info]fedrs:
Kaut kāda sarkanā paklāja galerija IMDB... Droši vien tie cilvēki bija planojuši izrādīties visā savā glamūrā, bet savādā kārtā sanakušas kinoproves Pazolīni filmai.
 

(bez virsraksta) @ 17:33

[info]artis:
Tu esi atsvešināts. Nopērc mežu.
 

(bez virsraksta) @ 18:18

[info]prtg:

Blāvi oranža rīta saule ietrāpa spraugā starp apvārsni un zemo mākoņmalu, ieslēdzu pirti, arī šorīt bass rīta skrējiens gar jūru līdz akmeņiem un atpakaļ, adaptācija ir tik ātra, ka kājas vairs nesalst. Pajautāju zvaigznēm, vai tas, ko lūdzot saņemu, gadījumā nav uz parāda. Zvaigznes smējās eksplozīvās milzu perturbācijās, bet jo īpaši lielā, oranži melnā, nosacīti manējā.
 

(bez virsraksta) @ 18:17

[info]prtg:
Pilnpiendziņa
 

(bez virsraksta) @ 18:16

[info]prtg:
Afterwords
 

(bez virsraksta) @ 16:51

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

ja Simo palīdz atskrūvēt korpusu, viņš prot pats izjaukt un salikt datorpults iekšu.

 

(bez virsraksta) @ 14:41

[info]basta:
v3v - mūzika skrienošiem, diezgan vidēja vecuma cilvēkiem ar mazliet bojātiem ceļiem.
 

: svarīgās mēbeles @ 14:35

[info]f:
ja nu man ir kaut kā patiešām žēl - virtuves galda trūkuma man žēl. mana virtuve ir tik maza, ka tur galdam nemaz nav vietas, tā ir tāda caurstaigājama gatavošanas vieta (toties viss ir rokas stiepiena attālumā, hehe), bet agrāk vismaz bija (sort of) galds, tāda kā paceļama virsma, kura gan turējās tikai uz stiprinājumiem, bez nevienas kājas, tomēr tur varēja apsēsties un kopīgi ieturēt ēdienreiz. galds gan ņēma nelabu galu, jo bija, acīmredzot, domāts cilvēkiem, kas vispār nepieskaras galdam. un kas kasimīgu diskusiju laikā pret to neatspiežas. kurš to būtu domājis. virtuves galds.

un ja tā padomā, man mājās vispār nav neviena normāla augstuma galda vairs. un tagad es to trūkumu nudien izjūtu.
 

Visu gaidītais lietus @ 12:13

[info]dejavu:
Ko lai saka, labi nolija. Tādi plūdi, ka ceļi, šosejas nebija izbraucami, mašīnas masveidā aizskalotas, zemes nogruvumi, sļūdoņi, krītoši koki, nez cik mājas appludinātas, nez cik vietas bez elektrības, nācās slēgt visādus izklaides parkus, evakuēt zoodārzu dzīvniekus, utt.
https://www.9news.com.au/national/rain-bomb-slams-nsw-qld-as-states-lashed-with-heavy-downpours/089b9244-4ab5-4c08-a442-c3c366b2a3cf

Un ko ugunsgrēki? Jaundienvidvelsā turpina degt 81 ugunsgrēks, nekontrolēti vairs tikai 21. Man tuvākais - ap 70km attālumā. 1300 brīvprātīgo ugunsdzēsēju šobrīd pie tā strādā.
Viktorijā savukārt daži ugunsgrēki tā satrakojušies, ka atkal jaunas evakuācijas.
Vairākas izdegušās apdzīvotās vietas vēl joprojām ir nepieejamas, un tur sāk izsīkt pārtikas krājumi.

Šī zeme vairs nepazīst mērenību.


Upd: aizmirsu piebilst, ka vienlaikus notika arī šī smilšu vētra; https://www.facebook.com/watch/?v=1239669106423054
 

18. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 22:24

[info]krii:
Baidos, ka tās skaistās ugunīgās ballītes nedēļas nogalēs sāks slikti ietekmēt manus ārpus darbalaika padarāmos darbus.
Ni otras puses - man ir sedatīvi. Un alkohols pastiprina to eefektivitāti.
 

(bez virsraksta) @ 19:04

[info]quizer:
Atgriezos no humpīšu tūras. Ķengaragā ir tāda garo veikalu vieta, kur ir viens veikals pie otra iebūvēti piecstāvenē. Tur ir trīs lietoti apģērbu veikali viens par otru labāki. Izpirku pirmo bez skatīšanās. Tālāk devos uz centru. Tur ir tāds labi zināms veikals - otrā elpā, atdevu visus sapirktos humpīšus. Iepriecināju pārdevējas, apēdu konfekti un devos vecrīgā uz festivālu. Pie McDonalda vairāki DJ un arī kāds izbijis operas dziedātājs. Visi ēd un dedzina ugunskurus. Apēdu ceptu lasi, nosalu un brendīgā veikalā nopirku pāris kreklus. Atgriezos no humpīšu tūres.
 

Kvalitatīvas basic drēbes @ 19:17

[info]p_petersons, posting in [info]pajautaa:
Ir nedaudz apriebušās lētās, nepareizi sašūtās Made in China/Vietnam/Bangladesh drēbes, kas ļoti ātri sāk izskatīties pēc mēsla, dilt un jukt ārā. No 20 gadus senas pagātnes, savukārt, man vēl arvien ir pāris t-krekli, kuri vēl arvien izskatās diezgan labi. Bet tādas drēbes taisīt laikam ir gandrīz vai zudusi māksla.

Kur mūsdienās Latvijā (vai varbūt ne pārāk eksotiskās ārzemēs) cilvēks var iegādāties kvalitatīvus, vienkāršus (t-)kreklus, bikses, džemperus, kas ir ilgtspējīgi? Apzinos, ka kvalitatīvas drēbes maksā naudu, bet negribētos iekrist citā slazdā - drēbes gabals tiek pārdots par lielu naudu, jo ir "brendīgs", bet tāpat ir mēsls.

Lūdzu, iesakiet veikalus (NE interneta, vajag mērīt). Interesē vīriešu un sieviešu veikali.
 

indija: pēdējā diena @ 19:01

[info]kants:

aizbraucām ar taksi uz agru. tas te normāli esot, jo slavenie vilcieni neesot ne patīkami, ne pieejami. tadžmahala aizkustinoši skaista. ja dievs manu mīļāko sievu aizsauks pie sevis pirms manis, un būs liekas 30 tonnas zelta, arī ko tādu uzcelšu. tikai bez tūristiem: tur iet iekšā bija ļoti nepatīkama pieredze, tāda lopiska, kā krustojot kapus ar sabiedrisko transportu.
vakarā ar baudu sakravāju somu; a.i. rising bija neskatāms (žanrs krūtis kosmosā), the art of self-defence - padīvaina, bet jau labāka. uz atvadām jāpalutina sevi ar godalgoto parasite. btw.: fast and furious presents: hobbs and shaw, protams, ir klaji infantila, bet daudz labāka par oriģinālo frančīzi - ņiprs action, nav rodrigeza, runā maz un drīzāk asprātīgi. 
 

(bez virsraksta) @ 16:01

[info]f:
Tags:

jāteic, grace and frankie mani ir patīkami pārsteidzis.
 

(bez virsraksta) @ 14:41

[info]virginia_rabbit:
es nezinu, ko E ir apēdis. vins saka: noņem hamburgeram augšu, tad gaļu, tad salātu, tad kečupīt, salvetīt, šķīvīt, tad galdautīt un tā līdz pirmā stāva apakšai, pēc tam sākas pazemīt, elletīt, antarktīt, kosmosīt
 

(bez virsraksta) @ 12:38

[info]quizer:
J. vakar teica, ka dabūšu iekšās no feministēm. Lai par to domātu mazāk, došos humpīšu tūre un nopirkšu leoparda kostīmu. Ja paveiksies, varbūt arī kādu džemperi, kas ir daudzreiz lielāks par mani.
 

Māju siltināšana @ 11:27

[info]slepkava, posting in [info]pajautaa:
Labdien, jaukie cibiņi, varbūt kāds zin, kāds ir process, lai pieteiktos ES atbalsta fondiem daudzdzīvokļu mājas nosiltināšanai, ar ko sākt un cik sarežģīts ir šis process?
 

(bez virsraksta) @ 11:12

[info]honeybee:
Nenormāli sen nebija bijis sapnis pēc kura es esmu pamodusies pilnīgā panikā un arī pēc 4 stundu papildu miega esmu pilnīgā "fuck no this ain't happening" režīmā
 

(bez virsraksta) @ 04:59

[info]sirualsirual:
vienīgais, ko vēlos, ir iebāzt pasaules zobratos sprunguli, un, pirms neiecietīgi gari atkal sāk nosodīt, norādīšu, ka šādā scenārijā svarīgs esmu nevis es, bet sprungulis.
 

17. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 20:48

indija: 7. diena @ 20:33

[info]kants:

apnika. nogurdinoši. netīri. drūzma. cilvēki vēl drūmākiem purniem kā 3. autobusā.
old delhi lielais tirgus - tā visa koncentrāts. labi, ka gidi mani piratizēja un vismaz uz harēmu aizveda.
vismaz atradu vienu jauku templi: shree laxsmi kaut kas.
rīt gara diena kopā ar jaunu vīrieti, kurš atsakās mani uzrunāt uz tu.
noskatījos joker. pasāpīgi, padrūmi. bet kaut kā labi atbilst šodienas nosakņojumam.
 

bild 5 @ 20:15

bild 4 @ 20:12

[info]kihelkonna:
šo gan esmu palaidusi garām: kakājošo suņu kalendārs! 


 

bild 3 @ 19:57

(bez virsraksta) @ 19:28

[info]quizer:
Dzīvojot laukos, arvien biežāk kļūst vienalga par to kā izskaties. Neesmu bijis pilsētā jau divas nedēļas. Tāpēc, runājot par  rokmūziku, man šķiet, ka telpa ir svarīgākais aspekts, lai tā kļūtu populāra. Telpa, kuru dzirdi gan ierakstā, gan koncertā. 
 

(bez virsraksta) @ 14:48

[info]missalise:
Tik agri šodien cēlāmies,ka tagad uznāca pēcpusdienas snauda. Vakarā varbūt atkal aizbrauksim uz Dublinas centru, bet ne uz ļoti ilgu laiku, jo rīt arī agri jāceļas.
 

(bez virsraksta) @ 16:47

[info]sirualsirual:
rubrikā #macroflex - pa 3 bezdarba mēnešiem esmu izlasījis sešus odisejas, vienu īliadas dziedājumu, tad vēl faidonu un dzīres.

tagad šo rubriku iepauzēšu, jo tuvojas drusku lielāks mērķis.
 

(bez virsraksta) @ 14:18

[info]virginia_rabbit:
Tags:

šonedēļ gandrīz katru dienu Eiženu skolā ir situši
 

(bez virsraksta) @ 13:12

[info]teja:
vai tu saproti, ka tev nav jāizpatīk, lai patiktu
 

(bez virsraksta) @ 11:44

[info]chimera:


https://www.lovecommandos.org/

(nē, es visu saprotu, nopietna problēma, bet.. indieši ir tādi indieši! mājaslapa arī šķiet uzkārusies)
 

žanrs: fantastika @ 11:21

[info]sarkanvilks, posting in [info]pajautaa:
Varbūt kāds atcerās stāsta nosaukumu un autoru?

Kosmokuģis nolaižas uz citas planētas, kuģim pietuvojas citplanētieši, kuri izskatās pēc komandas locekļu radiem. Kosmonauti pamet kuģi kopā ar saviem "radiem", pēdējais paliek kapteinis. Kad pie kuģa pienāk kapteiņa "meitiņa", viņi kopā dodas uz pilsētu. Tur ar "meitiņu" notiek kaut kas..
 

(bez virsraksta) @ 10:55

[info]dienasgramata:
DELFI. Policija Indonēzijā aiztur afēristu, kurš sevi pasludinājis par 'pasaules karali'. "Viņš apsolīja cilvēkiem, ja viņi sekos viņam, viņiem vairs nedraudēs briesmas un viņu dzīves kļūs labākas," pavēstīja Centrālās Javas policijas priekšnieks Riko Daniels.
.
 

Rising stars @ 19:01

[info]dejavu:
Par populāru slavenību ugunsgrēku laikā ir kļuvis Šons Svīnijs - kurlmēmo zīmju valodas "Auslan" tulks.
Bārdaino Šonu atpazīst visi, jo viņš ir nodrošinājis zīmju valodas interpretāciju visiem ārkārtas un informatīvajiem paziņojumiem, kas tika raidīti vairākas reizes dienā.
 

(bez virsraksta) @ 11:57

[info]dejavu:
Arī līdz Sidnejai nu ir atnācis lielais pērkons un lietus. Labi līst.
Vienīgais, vēja virziens tāds, ka ir arī sanesis dūmus no vēl degošajiem ugunsgrēkiem.
Līdz ar to līst kā pa Jāņiem, bet viss smird pēc dūmiem.

Jaundienvidvelsā vēl joprojām deg 82 ugunsgrēki, 30 no tiem nekontrolēti.

Uz ugunsdzēsēju nodaļu durvīm parādās uzraksti "uz laiku sēgts, esam ārā, lēkājam pa peļķēm".
 

(bez virsraksta) @ 01:28

[info]virginia_rabbit:
Tags:

tas notika strauji, bet manā dzīvē ir ienācis bokss.
Simo vakar pirms miedziņa man čukstēja: es tagad aiziešu gulēt, rīt piecelšos un iešu uz dārziņu,tu man atnāksi pakaļ un tad iesim uz veikalu un nopirksim boksu. man sanāca smiekli, un es teicu: labi, varbūt uz dzimeni paņemsim, ja vēl gribēsi.
bet šodien nejauši biju Pirkumiņā, un tur bija lēts piepūšams boksa maiss, un es to paņēmu. un vakarā pēc pamatīgas sajūsmas un vicināšanās iegooglēju arī īsto.
ar dievu, bulliji!
 

(bez virsraksta) @ 23:17

[info]basta:
nācās nomainīt degvielas sūkni (šis tagad ir ceturtais - skābes stāsta atblāzma), kas atrodas zem aizmugurējā pasažieru sēdekļa. it kā nekas daudz neizšļakstījās, taču tāpat mašīna tagad pēc bobika smaržo.
 

(bez virsraksta) @ 00:56

[info]dienasgramata:
Sanktpēterburgā dzīvojot 25 tūkstoši psihoaktīvo vielu lietotāju un 10,5 tūkstoši "vīriešu, kas praktizē viendzimuma attiecības", paziņojis pilsētas veselības aprūpes komitejas priekšsēdētājs Dmitrijs Ļisovecs.
 

16. Janvāris 2020

(bez virsraksta) @ 23:19

[info]fedrs:
Šīsdienas pārsteigums ir spotifaja Your Top Songs 2019 - The songs you loved most this year. Kaut kādi reperi, hiphoperi vai vēl nez kas. Nēģeri, kuri nespēlē džezu, blūzu vai kuru pasē nav rakstīts Džimmijs Hendrikss - tātad es tos nevarēju klausīties nekādi, kur nu vēl vairāk par visu citu!
 

Nepabeigtā dienasgrāmata