Nepabeigtā dienasgrāmata


11. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 20:42

[info]dooora:
kas vienu '84. ir redzējis, tam otrs nekaitēs.
šodien tik sasodīti labs garīgais, pat strādājot.
un darbs šķiras resiprokāli raiti.
finiša aplim uzliksim The Pogues no Pīla sesijām.

Tās tik bija dienas, un šitās vēl tik būs
 

(bez virsraksta) @ 17:40

[info]kakjux:
Tags: , , ,

es tak vakar atcerējos, ko gribēju vēl pierakstit! šitas te. atceramies Blondo gejpuiku, vane? to, kurš sakāvās ar Tomāšiem un viņa randiņpuika palika viss aizmirsts un vientuļš? (ja nē, tad scroll down and read.)

mums ar VZ bija naiva cerība, ka Blondais varētu pazust no SpB. bet, mēs zinājām, cik naiva tā ir. un dažas dienas atpakaļ, Blondais kaunīgi atnāca uz SpB. tieši kāreiz Gabinkas maiņā. sēdēja klusiņš un pieklājīgs pie galda un uzvedās pieklājīgi. tad nāca vēl, bet jau sēdēja pie bāra, joprojām kluss un pieklājīgs.

un vakar šis atkal atnāca uz SpB, bet jau ar kaut kādu čuvaku. sēdēja pie galda, tālā stūrī prom no visiem.

bārzaja Jana nāca mums stāstīt kaut ko par SpB nākotni (kura mani ļ, ļ skumdina), bet Blondais pieskrēja pie letes un sāka savā skaļajā, superkaitinošajā balsī, kas totāli atklāja, ka viņš ir atkal pjanijs AF, pieprasīt kaut kādus local knowledge no Janas. Janas, kura šajā rajonā nedzīvo, atšķirībā no Blondā. Jana viņam uz to norādīja un vispār sanīgrojās. bet Blondais turpināja kaut ko tur trollēt. mēs ar VZ centāmies sarunāties savā starpā, bet tas nav viegli, jo katra skaņa no Blondā izsit no jebkādas domas. nav iespējams nekāds nepārtraukts domas plūdums. bet beigās Blondais tomēr atpisās no Janas. un vispār kaut kad ar visu čuvaku aizgāja prom. visi apm, vane.

un tad, kaut kur ap vieniem, vai? Blondais, čuvaks (nevaru apsolīt, ka tas pats iepriekšējais, es viņus nepētu) un kaut kāda zaja atnāca atkal uz SpB. atkal nosēdās tālā stūrī pie galda un tur kaut ko nananā pļurkāja. tad ČKLST aizgāja tur patērgāt ar viņiem, visi smaidīja un bija draudzīgi. ČKLST uzbrīdi tur pat piesēda. Jana arī it kā bija mazāk nīgra uz viņiem.

bet tad pienāca mājāsdzīšanas laiks un Blondais atkal bija ar to neapm. kaut ko tur uzpisās Janai, bet viņa atkal sanīgra un kaut kā tur atvairījās uz brīdi. es tā līdz galam nezināšu, vai Blondais aizgāja prom labprātīgi, vai atkal sākās ahtungs, jo vispār mans organisms jutās saguris un labprātīgi vēlējās klausīt Janai un doties mā uz migu. man liekas, bet VZ var palabot, ka Blondais ar saviem draudziņiem un ČKLST ar saviem vēl palika, kad mēs aizgājām jau.

un organisms tā trollē, ka esmu mazais nabadziņš un gribu iet CikCakot. CikCakam uz durvīm ir plakāts, kas implajo, ka tur atkal tirgo ļoti garšīgo pivci.
 

(bez virsraksta) @ 15:59

[info]teja:
It kā politikai nav ļoti lielas nozīmes manās emocionālajā dzīvē, bet es laikam nedeitotu nevienu, kas ir "antifeminists" vai pro-Israeli right wing ebrejs, vai pro-putin krievs, vai Orbana vai Erdogana atbalstītājs, vai arī smīnētājs par atkritumu šķirošanu un vegānu izņirdzējs, tas ir vnk kaut kāds tūlītējs turn-off faktors, man mīlestība iet caur prātu.
 

(bez virsraksta) @ 14:33

: you call this kitchen clean? (c) @ 15:06

[info]f:
laiku pa laikam es nododos ģenerāltīrīšanai. tā saucu to tīrīšanu, kas notiek aiz aizvērtām durvīm - skapji, plaukti, skapji, plaukti. atvilktnes. parastā tīrīšana - redzamās virsmas un grīdas, to es katru nedēļu izveicu - stunda pusotra un gatavs. bet ģenerāltīrīšana, tas ir gluži kā vakars uz ezera tajā vietā, kur vēži ziemo. apmierinājums jau gan pēc tam milzīgs. ieviest kārtību un izmest lieko no plauktiem, pat ja tikai no trim, un pat ja tas aizņēma pusi dienas - apmierinājums pēc tam ir tikpat liels, kā tā miskastes kaudze, kas tagad savākusies pie ārdurvīm. es nesaprotu, kā var atrasties tik daudz ārā metamu lietu no trim plauktiem un nelielas mājas uzkopšanas. es vispār nesaprotu, kā man vēl ir kaut kas palicis tais skapjos un plauktos, jo tādas ģenerāltīrīšanas uznāk reizi sezonā. un tomēr, tas ir fakts - mantas vairojas un izplešas, lai aizņemtu jebkuru telpu. tāpat kā resnums, hehe
 

(bez virsraksta) @ 13:13

[info]dooora:
Lembergs didn't kill him himself!
 

(bez virsraksta) @ 12:03

[info]avralavral:
Parenting fuck-up example:

Ludwig Wittgenstein's father, Karl, a friend of Johannes Brahms, was the most acute industrialist in the Austrian steel industry; he made the family the Austrian equivalent of the Carnegies or Rothschilds. He had five sons and three daughters by a Roman Catholic wife, and baptized all of them into the Catholic faith. He set out to educate the sons in a very severe regime which would turn them into captains of industry. He did not succeed. Three of the sons committed suicide; the fourth, Paul, became (despite the loss of an arm in World War I) a concert pianist; the fifth, the youngest child, born in Vienna in 1889, was a philosopher.

Fuck-up continues in school:

Wittgenstein attended the Realschule in Linz, where he was a contemporary of Adolf Hitler. He was a poor scholar, teased by his peers. At school he also lost his faith. The major intellectual influences on him in his youth, apart from the philosophical works of Schopenhauer, were the physicist Ludwig Boltzmann (suicide 1906) and the psychologist Otto Weininger (suicide 1903).
 

--- @ 11:51

[info]meness_berns:
Hotaja opus magnum

https://www.delfi.lv/merijas-stasts/

"Ziema bija ļoti auksta, –42 grādu sals, un mūs kaut kā apģērba. Man bija liela flaneļa kleita, zeķes, kas mūžīgi krita nost, un fufaika. No vates adīti cimdi un vaļinki. Viss tas bija briesmīgi liels. Vaļinkos man nemaz kājas līdz apakšai neaizgāja. Ja kāds būtu mūs pieskatījis, taču varētu tos vaļinkus nogriezt īsākus. Rokas un kājas man tajā ziemā bija apsaldētas baltas, viens pirksts pat bija melns. Es domāju, ka tas pirksts man nokritīs, atbraukšu mājas un mamma rāsies, kāpēc es šitā esmu pirkstu pazaudējusi.”

Šī viena no spēcīgākajām vietām. Ja lasot zini, ka mamma tobrīd Šķēdē jau nošauta.
 

Miega speciālists @ 11:27

[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa:
Vai kāds var ieteikt labu miega speciālistu? Gribēju pierakstīties Miega Centrā, bet tur laiks tikai nākamgad.
 

(bez virsraksta) @ 11:23

[info]vikings:
Es zinu, ka varu! Un ka man izdodas. Tapēc tagad sēžu kafejnīcā, skatos uz tabakas veikalu, kurā legāli var nopirkt kuplo un štukoju par to, kā man doties uz Karību jūrju. Var jau būt, ka dzīvē viss notiek uz labu, ja vien esi gatavs būt nēēēnormāli aktīvs.
 

Latviski @ 10:45

[info]kants:
Ādminis - shapeshifter, obraķeņ
 

(bez virsraksta) @ 10:17

[info]chimera:
Pirmā diena šogad, kad rāpties mašīnā pa vienīgajām durvīm, kas nav aizsalusas un nav arī šofera durvis, protams
 

(bez virsraksta) @ 08:36

[info]usne:
gribu Kaķai pagatavot kaķu kaktusu (bez tām rozā puķītēm)
http://www.kayleeeylander.com/DIY-tips/diy-cat-scratch-catcus/
 

Gdaņska 9 (turpinājums) @ 02:29

[info]mazaa_mija:
salauzu koķu viļķi un uzzīmēju grāmatu
 

10. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 22:54

[info]virginia_rabbit:
varbut kādu interesē, varu atdot 1 biļeti uz Lūcijas dienas konci rīt Rīgas Domā 18:00
 

(bez virsraksta) @ 22:29

[info]sirualsirual:
patiesība ir tur ārā izdomāja ekstraverts
 

incanti @ 22:15

[info]kants:
Tags:

kāds (kurš?) lasa slavoju žižeku? man ļoti patīk no dzirdētā, bet nespēju pat pamēģināt palasīt..
 

(bez virsraksta) @ 21:22

[info]dienasgramata:
"Šodien Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju Centrā notika Jēkaba protoevaņģēlija atklāšanas svētki."
 

(bez virsraksta) @ 21:13

[info]fedrs:
Skorsēze, protams, ir liels meistars, taču, noskatījies abas filmas vienu pēc otras (nevis vienā piesēdienā vienu pēc otras, bet tā, ka pa starpu nebija neviena cita), Tarantīno uzvar visai pārliecinoši.
 

(bez virsraksta) @ 21:05

[info]virginia_rabbit:
kādam nav "Pīkstītes" grāmata plauktā?

dabūju, pldies!
 

(bez virsraksta) @ 17:04

[info]teja, posting in [info]iztulko:
vai kaut kur eksistē tulkojums Kārļa Skalbes pasakām uz angļu valodu? Mani interesē tieši pasaka "Dvēseļu mežs".
 

(bez virsraksta) @ 09:53

[info]lidaka:

Ha. Man liekas, ka beidzot ir pienaacis briidis, kur Vikings vairs neizraisa dziljas skumjas.
 

skonto un taml @ 16:33

[info]kants:
Mūzika: final countdown

Mūzika, kas vairs neizsaka sava laikmeta ilgas un cerības, kļūst par reakcionāru spēku sab. attīstībā
 

e-mobi, wtf @ 15:10

[info]snark, posting in [info]pajautaa:
Vai LV ir elektroauto uzlādes stacijas, kurās par elektrību var norēķināties ar parastu bankas maksājumu karti, neiesaistot e-mobi lietotni? Un vai ir info, kurās tieši stacijās tā var rīkoties?
 

(bez virsraksta) @ 13:55

[info]teja:
šķiet, esmu iegājusi kaut kādā maģiskajā reālismā, kas vairs nav jārada ar saviem dzejas nerviem. staigāju autopoiētiskā gotiskā pasakā.
piemēram, šodien man uzdāvināja kādas 3 lidmašīnas biļetes.
 

(bez virsraksta) @ 13:49

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: why are they sandinbg down the building?
Mūzika: Kate Tempest - Picture A Vacuum
Tags: , , ,

šis ir posts dedicated visiem ziemas mīļotājiem.

sākot no apmēram +10 un uz leju grādiem pēc celsija skalas tur ārā, man sākas dažas huiņas ar organismu:

. man sāk intensīvi sāpēt viens vai abi ceļi (pēc 1.klasē iegūta injury),
. sejas āda sāk ciest un konkrēti sāpēt,
. mana astma ir arī cold induced, šajās dienās pietiek ar 3 minūtēm ārā un es jau smoku,
. aukstuma dēļ mani muskuļi tense up un neatlaižas, kamēr netiek norm siltumā, reizēm der tikai karsta duša,
. pie zem +5 sāk sāpēt galva ārā,
. sīkums uz visa fona, bet acis atrāk nogurst un grauž / sāp.

un visi ar savu "ir tikai nepiemērots apģērbs" var iet ļoti, ļoti tālu nahujā, dakujem. te neko nevar ar apģērbu atrisināt. un mani ļoti sajūsmina tas, ka varu skatīties forwardi uz vēl vismaz, but not limited to, 2 kalendāra mēnešiem ikdienas šitā, bļaģ.

citās ziņās, VZ man atgādināja, ka iepriekšējā postā sarunā ar Pjano Zaju trūkst viena fragmenta
PZ: but you're not Czech, right?
VZ, kaķ: no, we're not.
PZ: where are you from?
VZ: Latvia.
PZ: ah, Lithuania!
VZ, kaķ: no, Latvia.
PZ ( sarūgtināti): oh no...
VZ, kaķ: **saskatās**
VZ: I never thought that not being Lithuanian would be so disappointing.

kaut ko te vēl bija jāpieraksta, bet neviens to vairs neatceras, tad nu, until next time I brave it to type so many letters on this keyboard.
 

(bez virsraksta) @ 14:39

[info]au:
kā izteica novērojumu mans vīrs:
bērnu hits "piparkūkas danco" pret veco labo "circenīti aizkrāsnē" ir kā Beyonse pret Led Zeppelin
 

veļas žāvētāja tīrīšana @ 14:15

[info]mufs, posting in [info]pajautaa:
dārgās kaucmindietes, kāds zin, vai un kā iztīrīt veļas žāvētāja kondensāta tvertni?

manuālim šķiet, ka pietiek ar ūdens izliešanu, bet tur pēdējā laikā ir ar aci saskatāms un izteikti saožams apglumējums (ar atpakaļejošu datumu būt tik čaklai, ka vienmēr izliet ūdeni uzreiz pēc mašīnas darbības beigām, lūdzu neieteikt)
 

(bez virsraksta) @ 12:17

[info]prtg:
Worksoft
 

(bez virsraksta) @ 11:45

[info]chimera:
deju indietis brīnās par to, cik maz cilvēku, tas ir, vīriešu latvijā apmeklē skaistumkopšanas salonus. jo indijā tā ir normāla prakse, vīrieši vēlas patikt sievietēm, tāpēc saloni atrodami ik uz stūra, jebkurā laikā var ieveidot ūsas, apcirpt uzacis, pagulēt lol ar sejas masku un samaksāt par visu tikai vienu eiro (bet latvijā tas viss ir ellīgi dārgi, tāpēc nabaga indieši staigā nesakopti). un, protams, iesmaržoties. kafenē kolēģis a. neizturēja un palūdza gandijam padalīties indiešu smaržu krājumā, jo esot pārāk foršas (kolēģis a. ir aktīvos draudzenes meklējumos). gandijs padalījās, bet tad arī pameta latviju, jo atrada darbu zviedrijā, kas ir labāks par trauku mazgāšanu kafenē, lai vai cik jauka būtu konkrētā kafene.
 

(bez virsraksta) @ 11:12

[info]durka, posting in [info]pajautaa:
Kas ir labākā/spēcīgākā inhalācijas smērīte a-la zvaigznīte, bet brutakāl un interesantāk?
 

9. Decembris 2019

(bez virsraksta) @ 21:26

(bez virsraksta) @ 20:54

[info]krii:
Labi, ka man nav pieejas ieročiem un munīcijai, būtu grūti apvaldīt vēlmi iemest granātu VARAM logā.
 

Lembergs @ 19:46

(bez virsraksta) @ 17:06

[info]_re_:
wow, somijas koalīciju šobrīd veido 5 partijas, visas vada sievietes, no kurām, savukārt, 4 ir vecumā 32-34 gadi, tai skaitā, premjere.
 

(bez virsraksta) @ 15:32

[info]sirualsirual:
viena lieta, kas pa gadiem ļoti pamainījusies, ir ka laika posms, kurā idealizēju jauniepazītus cilvēkus, ir samazinājies kādas, nezinu, simts reizes. dažreiz viss idealizācijas posms ilgst tikai pāris vārdus.
 

(bez virsraksta) @ 14:37

[info]simamura:
dažiem intelektuāļiem tas ir tāds kā ieņemamais amats – ar savu autoritāti uzturēt spēkā noteiktas klišejas, "jo sabiedrībā pēc tām ir pieprasījums"
 

(bez virsraksta) @ 13:13

[info]dooora:
vel divas nedēļas, un tad važojam un vojažējam.

SenČā jeb Mērkaķu kalna bambusu birztala
 

(bez virsraksta) @ 11:30

[info]kakjux:
Garastāvoklis:: meetings? jau?
Mūzika: Iggy Pop - Sonali
Tags: , ,

weekendā atkal bija tik episka ballīte, ka tagad sēžu un drusku gribas brīvdienu :D

piektdienā norm uzballējām pa SpB un āfteros.
sestdien pilnīgi bijām Peronā paēst. tur.. jām. divus gadus par vēlu, bet pēkšņi ir sakarīgs menu, daļa ir hipsterēdieni, starp kuriem veģ un veg opcijas. Brāļi bija the next obvious stop. tur mūs sagaidīja Rūdītis.
kaut ko visi tralalā un tā. bet pēkšņi mana teikuma vidū pienāk pjanaja zaja un saka, vai mēs gribot ar viņu iziet uzpīpēt. visi ohujā. zaja saka, ka negribot viena. ballīte joprojām drusku nofrīzojusi uz pauzes. zaja drusku nokaunās un aiziet viena pīpēt. Rūdītis paskaidro, ka, pirms mēs atnākuši, viņas esot tur parunājušās un tā. nuok. ballīte izlemj vispār iziet uzpīpēt, ka jau tāds gadījums. pjanjā zaja atvainojas mums tur ārā. mēs tādi, ka nu nē, viss norm, vienkārši paņēma uz izbrīnu. un tad
Pjanā Zaja(PZ): have you just met or did you know each other before?
Rūd, kaķ, VZ apņirdzas.
PZ: why are you laughing at me?
**visi smejas**
PZ: you two are a couple, that's clear. but have you just met like today? don't tell me you all have been friends for 10 years?
**visi sāk histēriski smieties**
PZ: oh no. I got it wrong, didn't I? what did I get wrong?
VZ: pretty much everything.
PZ: oh nooo. I'm usually good with these things.. you two are not even a couple, right?
VZ, kaķ: no, we're really not.
PZ: I usually am so good in noticing connections. but apparently not when drunk. oh well, I'd cry if I had any tears.
Rūd: are you saggitarius?
PZ: no, worse. piscies.
Rūd: ah yes.
PZ: well, I think I cried earlier today.. I can't remember.
ballīte noņirdzas, bet ir nopīpējusi un nolemj iet iekšā, jo ārā auksti. zaja paliek skumt uz vēlvienu cig. :D

pēc laiciņa aizvilkām Rūdīti uz SpB, lai paskatās, kā tur. vispār jestri, jestri bija.
svētdienā visiem pohiņa, protamska. Rūdītim bija jāiet satikt viens savs draudziņš ap četriem. tad nu, lai savāktos, iemalkoja mazliet prosecco. mēs ar VZ pamalkojām arī, bet nolēmām, ka vīntoniks ir labāka ideja. kad Rūdītis aizdevās, visi vispār izlēma paslinkot katrs savā nodabā. bet pārāk ilgi tas nevilkās. jo bija jāiet uz picēriju nez kāpēc.
kaķ: **salecas**
VZ: O_O
kak: it wasn't me.
VZ: O_O wut?
kaķ: the beep, it wasn't me!
VZ: what beep?
kaķ: ... I just reacted to it badly.

bet nu picērijā savilkās miljons kinderu, aizgājām pažūžot uz SpB un tagad ir pirmdienas rits un man gribas, lai būtu apmaksāta brīvdiena šodien.
 

(bez virsraksta) @ 12:26

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

par patīkamo - Eižens ir atžirdzis un jau spēlē Klusu nakti uz 10.
viņš ir fantastiski mīļš un gudrs bērns
 

Nepabeigtā dienasgrāmata