Nepabeigtā dienasgrāmata


23. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 03:25

[info]slepkava:
katru dienu KNAB aiztur, nu tik būs, nu tik tieslietu sistēma strādās...neviens nav vainīgs, neviens nav vainīgs, tik prokurors un tiesnesis pelna algu :) likums viens ir rakstīts un tiek pārrakstīts..

un bauri no paskatkastes noskatās :) tik viņiem par šo cirku jāmaksā :)
 

(bez virsraksta) @ 01:02

[info]prtg:
Labi, ka no rīta nopeldējos, vismaz izdevās noturēt nervu sistēmu rāmjos.
 

(bez virsraksta) @ 23:46

(bez virsraksta) @ 00:16

[info]wowow:
Gribēju noskatīties slaveno Satori diskusiju bet nudien nespēju, piedodiet. Plz nākamreiz sarunājiet, ka visiem runātājiem ausīs ir airpodi (vai pāri ausīm parastās austiņas ar mikrofonu), klausīties to reverbu es vienkārši nespēju.
 

22. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 21:03

[info]wowow:
Hello! Kā jums jaunais gads? Ir 22. janvāris un man ir sajūta ka nekas nav noticis, laiks ir fikcija un mēs joprojām esam 222. martā.
 

(bez virsraksta) @ 17:44

[info]virginia_rabbit:
Tags: ,

Eižens 5 h bija ārā ar draugu, nevarēju sadzīt atpakaļ. esot gājis jautri - daudz runājuši par dzīvi.
"es viņam pastāstīju, ka gejiem neļauj precēties un adoptēt. viņš bija tāds - bet kā, tas taču ārprāts, vīrieši nevar dzīvot kopā! tad viņš pastāstīja, ka Sallija tic dievam - un arī teica, ka tas taču ārprāts - nekada dieva nav! tad runājām, kur gribētu nonakt pec nāves. es teicu, ka gribu būt spoks. nē nē, es viņu mēģināju pārliecināt, ka viendzimuma laulības ir normālas,es novirzīju sarunas tēmu uz sarunu par toņiem, dizainu"
 

(bez virsraksta) @ 17:01

[info]prtg:
Izdeva kārtējo niecību
 

(bez virsraksta) @ 15:02

[info]annuska:
Gribu mazliet piebilst vakardienas Satori diskusijas sakarā. Jau sešus gadus mācu studentiem literatūras vēsturi, regulāri runājam par Moljēra "Tartifu", arī šodien bija eksāmens. Tartifs ir svētulis un liekulis 17. gs. Parīzē un apved ap stūri Orgonu, kurš ne vien laipni uzņem Tartifu savās mājās, bet nolemj atdot viņam arī savu īpašumu un meitu par sievu, kā arī netic, kad ģimene mēģina viņam atvērt acis. Viens no jautājumiem, kas šai sakarā tiek uzdots studentiem, ir, kā Orgons, kas citādi ir diezgan gudrs un veiksmīgs cilvēks, uzķeras un ļaujas Tartifa manipulācijām. Viena no izplatītām un ticamām atbildēm ir, ka Orgons tiecas pēc kaut kā augstāka. Viņam apkārt ģimene nododas laicīgām izpriecām, kamēr Orgonam dzīves vidū nepieciešamas dziļākas vērtības. Savus ideālus viņš projicē uz Tartifu un notic, ka Tartifs patiešām ir tik cēls, kā tas izliekas.
Manuprāt, konservatīvie spēki dalās Orgonos un Tartifos. Pirms gandrīz trīsdesmit gadiem, kad kļuvu par kristieti, ļoti dusmojos, kad mani vecāki, agnostiķi un humānisti, norādīja uz kristiešu liekulību. Tikai daudz vēlāk sapratu, kas ar to ir domāts, un ka liekulība var būt arī neapzināta.
Arī Agnese Irbe vakar nesaprata, kāpēc runāju par t.s. "ģimenes" trūkumiem pagātnē, vai kāpēc Juris Cālītis uzsver, ka moralizētāji paši ir grēcinieki - lai kā tas atceltu morāles standartus. Taču daudz vairāk morālas tīrības ir praktiskā mīlestībā, un standarti ir cilvēka sirdsapziņā, ja neesi Tartifs, kas to nedzird. Un Tartifu apmuļķoti Orgoni ir tikpat bīstami kā Tartifi, jo viņiem ir vara - lugā Orgons, Tartifa apmāts, gandrīz pazudina visu savu ģimeni.
 

(bez virsraksta) @ 14:32

[info]aleja, posting in [info]pajautaa:
Lūdzu, iesakiet labu psihiatru, kas spēj komunicēt ar klientu angliski!
 

(bez virsraksta) @ 13:24

[info]tipa75:
Un ko tik cilvēks ir gatavs izdarīt, lai nebūtu jādara tie netīkamie, sarežģītie darbi (tāmes sastādīšana konkursam) - pat logu var viens un divi nomazgāt!
 

: es jau biju aizmirsusi, cik ļoti mani, nebīšos šī vārda - besī - ierēdņi @ 09:59

[info]f:
saņēmām, tātad, vēstuli no vsaa (sen jau, tik nebija pamanīta), ka izvēle, saistībā ar to, kam pienāksies pensija, ir "lalala bla bla bla la lal la vēl arī la la la un la la la un la la la". karoče, teikums no kādiem 27 vārdiem, no kuriem es neko nesaprau, jo sākotnējā daļā pateikts, ka paliks valstij, pēc tam pateikts, ka kaut kādam apgādniekam, which doesn't make sense, un beigās es jau aizmirsu, kas. karoče, domāju, mazums, nokļūdījāmies ar to, kurā vietā ielikt ķeksi, piezvanīšu ka es vsaa un paprasīšu, lai paskaidro cilvēcīgā valodā, ko nozīmē tas, ko ir uzrakstījuši.

zvanu, jautāju, nolasu to teikumu, otrā galā klusums.
pēc brīža:
- bet kam jūs izvēlējāties nodot pensiju?
- dēlam.
- nu tad tas tur ir rakstīts!
 

(bez virsraksta) @ 09:41

[info]chaika:
Poll #21413 mob
Open to: All, results viewable to: All

kuru labāk?

View Answers

iPhone 11
6 (66.7%)

Xiaomi Mi 10T Pro
3 (33.3%)

 

(bez virsraksta) @ 02:28

[info]basta:
Nu, lepni zēni, vienkārši lepni:

According to the organization, their loyalty oath includes a statement along the lines of "I'm a proud Western chauvinist, I refuse to apologize for creating the modern world" and a pledge not to masturbate.The masturbation policy was later modified to read: "no heterosexual brother of the Fraternity shall masturbate more than one time in any calendar month" and "all members shall abstain from pornography".
 

(bez virsraksta) @ 02:20

[info]teja:
tas, kā man pietrūkst no vecās pasaules, ir tievās mentola cigaretes.
 

Satori diskusija @ 01:54

21. Janvāris 2021

a sequence of memories @ 23:25

[info]redz:
for me, to remember
 

divas lietas @ 20:58

[info]arkls, posting in [info]pajautaa:
1. Varbūt kādam ir lieks, pārdodams un neatvērts IKEA melno galda piederumu komplekts? Ikea pašlaik nav pieejams. Pērku!
https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/galda-piederumi/galda-piederumi/tillagd-galda-piederumi-24-gab-melna-krasa-art-40343001

2. kur Rīgā var nopirkt Toblerone?
 

(bez virsraksta) @ 20:37

[info]krii:
Tikko kā paskatos uz steidzami darāmo darbu sarakstu, man no pārbīļa nāk miegs
 

(bez virsraksta) @ 18:21

[info]meljkje:
Biju Benjamiņu namā uz kovidtestu.
 

par ģeneoloģiju @ 18:15

[info]lord:

tas neveiklais mirklis, kad sava vecvecvectēva bildi ieraugi sievas vecvecāku fotoalbumā
 

(bez virsraksta) @ 16:45

[info]deloveja_kundze:
pirmo reizi uztaisīju covid testu, pagājuši jau 10 mēneši pandēmijas zīmē tomēr. pirms tam ļoti satraucos par to, vai būs sāpīgi un riebīgi, bet kāds bija ierakstījis internetos, ka tā sajūta līdzinās tam, kad iešņauc degunā ūdeni, un tas laikam ir precīzākais tās sajūtas apraksts, ar kādu esmu saskārusies.

ceru, ka nāks priecīgas un negatīvas ziņas. un ka simptomi ir vienkārši noguruma izraisīti gļuki.
 

l @ 15:03

[info]virginia_rabbit:
Tags:

"nedomā, dārgā, ka tavam daiļajam augumam un rožu vainadziņam par mani tāda vara, mani pievelk tavi veselīgie uzskati"
("viņa tam apķērās ar savam liliju rociņām un viņu lūpas satikās debešķīgā bučiņā")
(1896, "Mēnešraksts")
 

Call for Workshop Panelists: Teaching the Zombie @ 11:58

[info]kants:

Part of the Theorizing Zombiism 2 Conference (University of Gothenburg, Sweden, July 29-31, 2021)

The objective of the Theorizing Zombiism 2: Undead Again conference is to promote interdisciplinary scholarship on one of the most prevalent, yet critically understudied cultural metaphors in contemporary popular culture, namely zombies and zombiism.

As part of this conference, we are seeking proposals for a workshop entitled “Teaching the Zombie.” This workshop aims to create a space in which scholars from a variety of disciplines can discuss how they integrate or plan to integrate Zombie Studies into their classes. As one of the objectives of the conference is to encourage international and interdisciplinary relationships among scholars, our hope is that this workshop can foster connections through discussions of pedagogical practice.
Workshop panelists will share zombie-themed assignments and activities intended for their classes as well as hold an informal discussion on teaching zombiism more generally. We welcome proposals focused on teaching zombies within any discipline.
For the workshop, each panelist will prepare a short (5 minutes or less) presentation of an assignment or activity they use in their courses or plan to use in their courses that utilizes Zombie Studies. The workshop panelists will then engage in an informal discussion of teaching zombiism and a Q & A with the audience. Ideally, we will later collect the assignments to share on the Zombie Studies Network website.
If you are interested in participating in the workshop, please submit a 300-word abstract that provides a description of the ways you have integrated zombies/zombiism/zombie studies into your courses (or hope to integrate zombie studies into your courses) alongside a description of your proposed assignment or activity.
Please note that proposals may be submitted for both a conference presentation for Theorizing Zombiism 2 as well as for this workshop. See the full conference CFP here.

While the conference organizers are hoping that the majority of the Theorizing Zombiism 2 conference events will take place in a live, synchronous format, we are aware that this workshop may need to accommodate alternative formats for participation.

Please send abstracts to chera.d.kee@gmail.com by March 10, 2021.
 

(bez virsraksta) @ 11:51

[info]missalise:
Pēdējā laikā liela daļa manu augu sākuši mest lapas vai pat vispār izbeigt savu dzīvi. :(

Bet es gribu atvaļinājumu. Gribu uztaisīt ģenerāltīrīšanu savā mājā, savā galvā, savā dzīvē.
 

(bez virsraksta) @ 11:02

[info]dienasgramata:
DELFI. Valsts policija informāciju par personām, kuras iegādājas, tirgo vai uzglabā nelegālās cigaretes, psihotropās un narkotiskās vielās, kā arī alkoholu, iegūst operatīvas darbības rezultātā, taču nereti policija informāciju par kāda iedzīvotāja pretlikumīgajām darbībām saņem no iedzīvotājiem, par ko likumsargi izsaka pateicību un aicina arī turpmāk ziņot par šāda veida pārkāpumiem.
 

(bez virsraksta) @ 10:31

[info]krii:
Šorīt atkal saņēmos skrējienam, un dīvainā kārtā jutos pateicīga slinkajiem sētniekiem. Pa nenotīrīto sērsnu varēja paskriet normāli. Toties tur, kur uz noskrāpētā, slapjā asfalta vai betona krita sniegpārslas, momentā piesalstot un veidojot negludu, bet ļoti slīdīgu slapju ledu, varēja nodarboties tikai ar amatierisku ledusbaletu.
Taču atgriezos dzīva, nesastieptām potītēm, un gatava turpināt dienu. Heisā, hopsā! Labi, ka man nav jāvada mašīna!
 

apgūstot digital humanities @ 10:25

[info]kants:

jūtos palaidis garām iespējas/atpalicis, ļoti aizrauts un iedvesmots! pa vidam nedaudz ir sarežģita un garlaicīga datorlingvistikas šņega (behemots Clarin), bet pieteicos jau pilotēt divus mikroprojektus nodegoat datu bazes veidotājā/vizualizatorā, un šis vispār ir bomba - kā izmantot google AI jaudas, lai pārvaldītu savā datorā savākto visnejēdzīgāko un pretrunīgāko formātu avotu kolekciju, un ko darīt ar tekstiem, ko esi safotografēsjis arhīvā vai bibliotēkā. 
 

(bez virsraksta) @ 01:58

[info]basta:
Vēl pēdējais:
Atzīšos, ka visus šos četrus gadus gaidīju lai pateiktu 'ha-haaaaa!' cibas dievbijīgo anarhistu ekspertviedoklim, ka dīpsteits, pica, ķirzakas vai kas nu tur tanī laikā bija aktuāls, trumpu drīz vien nogalinās.

Ha-haaaaa!
 

20. Janvāris 2021

(bez virsraksta) @ 23:41

[info]beatrixe:
Mana kolēģe M. slimo no pagājušās nedēļas. Asinsspiediens un depresija. Vientuļā pensionāre. Biju aizbraukusi pie viņas pag. otrdien, sazvanījāmies arī. Viņai gan ir radinieki, bet tur skumji. Šodien viņa man zvana, slikti jūtas. Krustdēls atbraukšot un steidzami vajadzīgās zāles atnesīšot. Pēc brīža zvana, krustdēls pazudis, uz zvaniem neatbild, vai varu aizbraukt. Varu, labi, ka man vēl sakari aptiekā, varēju dabūt viņai domātās zāles bez viņas dokumentiem. Aizbraucām abi ar Arno, aizvedām arī pārtiku, Arno izspēlējās ar viņas kaķi, es izrunājos ar M., mājās braucot izraudājos sejas maskā, labi, ka tādas jāvelk sab.transportā.

Es gan līdz šim centos mierīgi uztvert visas tās NA ģimenes lietas, bet šovakar sakāpa galīgi. Tu re, M. ir ģimene, viņas divu māsu kopā trīs bērni - asinsradinieki. Un kur viņi ir? Viens dzer un divas neliekas ne zinis.

Un tas ir spļāviens sejā visiem tiem, kuri ir vientuļie vecāki ne no brīva prāta. Vai arī brīva prāta, lai nebūtu jādzīvo kopā ar varmākām un pretekļiem. Vai vecākiem, kuri mīlošās un sirsnīgās attiecībās izvēlas audzināt bērnus. Vai vienkārši diviem cilvēkiem dzīvot kopā un saudzēt vienam otru, rūpēties vienam par otru. Zinu šo visu ļoti, pat pārāk ļoti labi. Mani un Arno pat paši tuvākie radinieki atklāti atteicās atzīt par ģimeni, jo esmu vientuļā mamma. Kad apprecējos, tad attieksme strauji mainījās, it kā tas zīmogs dokumentos kaut ko manī un Arno būtu mainījis. Labi, ar to tieku galā, tāpat kā tiku galā arī ar to, ka mani neuzskatīja par pilnvērtīgu cilvēku, jo mani audzināja ome un opis, nevis mana "ģimene" - alkoholiķis tēvs un māte, māte - kura vispār pazuda uz vairāk kā 30 gadiem. Šīs te divas situācijas manī nav atstājušas paliekošas sekas, viss ir labi, es izaugu kopā ar mīlošiem cilvēkiem un Arno aug kopā ar mammu, kura viņu mīl un lolo. Paliekošas sekas manī atstāj tuvāko cilvēku attieksme un sabiedrības attieksme kopumā. Tas ir pretīgi, tiešām. Man ir bieza āda uzaudzēta, bet tai ir savas tādas vietas, kuras viegli ievainot dažreiz.
 

(bez virsraksta) @ 23:05

[info]virginia_rabbit:

šodien savukārt bijam uz Mēness
 

(bez virsraksta) @ 22:11

[info]virginia_rabbit:

ok, es vairs negaidu Valentīna dienu, bet 8. februāri. Jau pakoju somas un pērku ķermeņa eļļu, lai dotos tropiskā piedzīvojumā. (nezvaniet, nerakstiet, dedlainus nepildīšu)
HuniePop 2 būs KLĀT!

2x vairāk čiksu, 2x vairāk seksa, viens transiks un double dates

 

RIP @ 21:35

[info]kants:

12.12.20. labais le karē devies īpaši slepenā misijā izspiegot viņpasauli.
 

dindinIZPĀRDOŠANA @ 20:03

[info]aiz, posting in [info]pa_leeto:
Powerbank par piecīti, Adidas botes, Fjällräven legingi, IKEA mājlietas, psiholoģijas grāmatas, guļammaiss, sarkanā dzīpara aproce, sloksnes zobu balināšanai, drēbju stanga, vaskadrānas sieram, dūnu čības, stilīgi šņorzābaki, mēteļi, tunikas u.c. labumi. 

Apskati visu piedāvājumu!  

Droši raksti mani, ko izvēlējies ;)
Sūtu ar OMNIVA.
 

(bez virsraksta) @ 20:07

[info]missalise:
Es iepriekš mēdzu šausmināties par dažu ss dzīvokļu sludinājumos atrastu dzīvokļu iekārtojumiem, bet izskatās, ka viņi visi ir mēģinājuši atdarināt Putina pili - interjers - 59.minūtē .  Links te 
 

(bez virsraksta) @ 19:57

[info]f:
līdz manīm nonāca runas, ka kāds vai kādi nav apmierināti ar to, kā strādāju. saņēmu pat bridīnājumu, ka varu iedzīvoties ienaidniekos, diemžēl šim trauksmes cēlējam nebija laika pastāstīt tālāk. nezinu, par ko tieši, nezinu, kurš tieši, bet zinu, ka noskaņojums, kopš to uzzināju, ir sabojāts un staigā pa kā lai to izlabo, vai to vispār vajag labot, vai to var izlabot, kā attiekties, ko darīt, un - varbūt iet prom and be done with this shite.
 

Veļas mašīnas pārvešana @ 19:03

[info]brr, posting in [info]pajautaa:
Vai veļas mašīnu var droši pārvadāt, ja nav pārvadāšanas/cilindra turēšanas etc. skrūvju un kronšteina? Drošu sirdi var kraut auto vai doma slikta?
 

Pelmeņi, podi un parazīti @ 17:56

[info]lara:
Kas tāds aizraujošs pēdējā laikā noticis?
Aukstajā nedēļas nogalē mēs ar L taisījām pelmeņu krājumus. Dažādi pildījumi. Ar sēnēm, ar zaļumiem, ar baklažāniem un papriku. Kopā ap 140 gab. pelmeņi. Saldējām ārā uz balkona. Vienu nakti mums pelmeņi apsniga, un dienā L ar akvareļu otiņu no katra pelmenīša notīrīja sniegu. Taisījām un saldējām atkal jaunu porciju. Tagad mums kādam laikam pelmeņu pietiks.

Vannas istabās aizstājām divus vecus podus ar diviem citiem podiem. Veciem, bet funkcionējošiem. Paldies L tētim par podiem un to uzinstalēšnau. Tagad varam bez bēdu sēdēt uz podiem, skrollēt Feisbuku un lasīt grāmatas.

Mājā ir silti, tikai malkas kaudze stipri iztērējās aukstajā laikā. Kopš G iemācīja mums apieties ar krāsni, šī ir siltākā ziema manā namā.

Vēl pēdējās nedēļās apmeklēju dažādus ārstus. Taisīju regulāro krūšu sonogrāfiju un beidzot saņēmos arī mamogrāfijai. Tas nav nekas patīkams, ziniet. Bet izturēt var. Rezultāti nav tie iepriecinošākie, bet nav arī nekā tāda, lai kristu panikā. Jāturpina krūtis fočēt no iekšpuses regulāri.

Bet man rokas augšpusē pie bicepsa parādījās baigais bumbulis. Vienkārši vienā dienā uzradās un sacietēja. Nobijos un gāju pie ciema ārsta saņemt norīkojumu sonogrāfijai. Ārsts bumbuli pataustīja un teica: "Interesanti, interesanti".
Tas ir ļoti nepatīkami, ja ārsts dziļdomīgi saka "interesanti".
Pēc tam jautāja, vai gadījumā neesmu veģetāriete. Teicu, ka pārsvarā ēdu augu valsts produktus.
Bet vai neesmu ēdusi medījumu pēdējā laikā?
Nē, medījumu neesmu ēdusi ļoti sen. Patiesībā, kopš laikiem, kad biju kopā ar V un mēs pārtikām galvenokārt no viskija un medījumiem.
Bet ārstam teicu, ka medījumu neēdu.
Ārsts teica, ka viņam bijusi doma, ka varētu būt kāds parazīts. "Ziniet, viņi mēdz tā ātri izveidoties un arī pārvietoties."
Vēl arī rūpīgi izpētīja manus krūšu foto un jautāja, vai man ir bērni.
Nē.
Interesanti, interesanti.
Nosūtīja uz sonogrāfiju.
Pārbijusies par iespējamo parazītu, skrēju pa taisno uz veselības centru un taisīju sonogrāfiju. Tas nebija nekāds parazīts, bet gan asinsizplūdums. Iespējams, esmu kaut kur sasitusi roku un dziļi zem ādas izveidojies asinsizplūdums. Būtībā tas ir bumbiņveida zilums. Tikai iekšā. To nevar redzēt, tikai sataustīt. Nezinu, kur tādu esmu dabūjusi. Tam jāpāriet pašam no sevis mēneša laikā. Fuuu.

Man iet labi. Kopumā.
 

(bez virsraksta) @ 17:03

[info]sirualsirual:
dzimšanas dienās apsveicu tikai ar "lepojos"
 

(bez virsraksta) @ 17:01

[info]sirualsirual:
mana psihīte ir too big to fail
 

(bez virsraksta) @ 14:11

[info]teja:
kristīgais robotisms
 

Nepabeigtā dienasgrāmata