Nepabeigtā dienasgrāmata


Reply To:

par sm??????t??jiem @ 13:20

[info]dienasgramata:

SIA "Palso" pārsūdzējusi Jelgavas tiesas maija beigās pasludināto spriedumu par 1000 latu kompensāciju pērn bērnu apģērbu veikalā darbā nepieņemtajai čigānu tautības sievietei, aģentūru LETA informēja tiesas kancelejā.

SIA "Palso" pārstāve, kura nevēlējās, lai tiktu minēts viņas vārds, aģentūrai LETA iepriekš uzsvēra, ka tiesas process bijusi "spēle vienos vārtos". Viņa norādīja, ka uzņēmējam ir tiesības izvēlēties, ko pieņemt darbā.

Uzņēmēja pauda viedokli, ka galvenais sievietes darbā nepieņemšanas iemesls esot bijusi smēķēšana un nesakoptais ārējais izskats, jo darbs ticis piedāvāts bērnu apģērbu veikalā. Darba meklētāja uz interviju ieradusies saburzītos svārkos, odusi pēc tabakas dūmiem, bet no jakas kabatas ārā rēgojušās dārgas cigaretes.

"Pirmais vizuālais iespaids par šo sievieti man bija negatīvs. Arī viņas attieksme bija skeptiska. Tā arī viņai pateicu - jūs mums nederat, tāpēc ka acīmredzot intensīvi smēķējat, un arī vizuāli. Anketā ierakstīt teikumu par akcentu ierosināja viņa pati, bet es vēl pārjautāju, vai viņai tādēļ neradīsies problēmas. Runāju ļoti pieklājīgi un teicu, ka varbūt sieviete der kādam citam darbam," skaidroja veikala pārstāve.

SIA "Palso" darbiniece piebilda, ka apvainojumi par diskrimināciju esot nepamatoti, jo šajā gadījumā viņa darbā nebūtu pieņēmusi arī nosmēķējušos un nevīžīgi ģērbtu latvieti vai kādas citas tautības pārstāvi.
 

Your Reply:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

Nepabeigtā dienasgrāmata