Nepabeigtā dienasgrāmata


28. Februāris 2006

(bez virsraksta) @ 14:55

Londona, 28.febr., LETA--AFP. Ieslodzītā radikālā musulmaņu priestera Abu Hamzas al Masri dēls kļuvis par reperi, lai savā mūzikā slavinātu kaujinieku grupējumus "Hezbollah" un Hamas", vēsta populārais britu tabloīds "The Sun".

Tabloīds bija nosūtījis slepenus reportierus ierakstu studijā Londonas ziemeļos satikties ar Mohamedu Kamelu Mostafu, kurš darbojas ar skatuves vārdu "Al Ansary" repa duetā "Lionz of Da Dezert".

"Es gribu izdot albumu vairākuma tirgum, tad ierakstīt kompaktdisku ar skarbiem tekstiem," sacīja Lielbritānijā dzimušais 24 gadus vecais mūziķis, piebilstot, ka viņš var viegli nopelnīt "vairāk nekā miljonu" sterliņu mārciņu.

Kādā no savām dziesmām Mostafa repo: "Es piedzimu, lai būtu kareivis/ "Kalašņikovs" man plecā/ miers "Hamas" un "Hezbollah"/ tas ir tā kunga Allāha ceļš... mēs esam džihāds/ aizstāvam savu reliģiju ar svēto zobenu."

Ka ziņots, Londonas tiesa 7.februārī atzina 47 gadus veco radikālo britu musulmaņu garīdznieku al Masri par vainīgu 11 izvirzītajās apsūdzībās, ieskaitot kūdīšanā uz citu reliģiju pārstāvju slepkavošanu. Tiesa viņam piesprieda septiņu gadu cietumsodu.
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 28. Februāris 2006 - 14:53
(Link)
Londona, 7.febr., LETA--REUTERS. Londonas tiesa otrdien radikālo britu musulmaņu garīdznieku Abu Hamzu al Masri atzinusi par vainīgu 11 izvirzītajās apsūdzībās, ieskaitot kūdīšanā uz nemusulmaņu slepkavošanu.

Lai arī viņam draudēja mūža ieslodzījums, tiesa piesprieda septiņu gadu cietumsodu.

Londonas Centrālās krimināltiesas tiesnesis Entonijs Hjūss pavēstīja, ka al Hamza izmantojis savu ietekmi, lai savus sekotājus pārliecinātu, ka nogalināšana ir viņu reliģiskais pienākums.

"Es nekļūdos domādams, ka jūs pārstāvat vispārējo islāma domāšanu," pavēstīja Hjūss.

Ēģiptē dzimušais 47 gadus vecais al Masri bija augstākā līmeņa figūra, kas Lielbritānijā stājās tiesas priekšā par šādām apsūdzībām pēc 2001.gada 11.septembra terora aktiem ASV.

Al Masri atzīts par vainīgu sešās apsūdzības par savu sekotāju kūdīšanu publiskās sanāksmēs uz slepkavību, trijās apsūdzībās par draudošu, aizskarošu vai aizvainojušu uzvedību, vienā par skaņu ierakstu glabāšanu, kas var izraisīt rasu naidu, kā arī par terorista rokasgrāmatas glabāšanu.

Al Masri ir bēdīgi slavens Lielbritānijā ar saviem ekstrēmistiskajiem paziņojumiem.

Garīdznieku, kurš noliedzis visas apsūdzības, vēlas tiesāt arī ASV par mēģinājumu izveidot "teroristu apmācību nometni" Oregonas štatā.
From:[info]dzeina
Date: 28. Februāris 2006 - 14:55
(Link)
augstākā līmeņa figūra ar vispārēju domāšanu
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 28. Februāris 2006 - 14:56
(Link)
apsūdzēts... par skaņu ierakstu glabāšanu

Nepabeigtā dienasgrāmata