Nepabeigtā dienasgrāmata


10. Novembris 2020

(bez virsraksta) @ 09:25

DELFI. Bijušais Latvijas premjerministrs Vilis Krištopans nolēmis pārdod sev piederošo īpašumu Floridā, kur līdz šim daudzus gadus devies pārziemot. Turpmāk viņš nedēļas nogalēs lidošot uz Spāniju, Marvelju, kur ir gana silts un plašas iespējas nodarboties ar golfa spēlēšanu, kas ir Krištopana hobijs, šonedēļ vēsta žurnāls "Kas Jauns".
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]lavametender
Date: 10. Novembris 2020 - 10:36
(Link)
Visi: * *
Delfi: kRišToPanS!
[User Picture Icon]
From:[info]lavametender
Date: 10. Novembris 2020 - 10:52
(Link)
Labi, jox, bet ja nopietni, kā radās šī ziņa? Gribētos dokumentālo filmu par šo konkrēto ziņu - intervijas dramatiskā pustumsā ar Krištopanu, žurnālistu, Marveljas pašvaldības vadītāju, meeness beernu, Floridas taimšēra biedriem, slepeno trauksmes cēlāju (ar mainītu balsi un ēnu uz sejas), animētu komentāru un šokējošu pagriezienu pa vidu.
[User Picture Icon]
From:[info]roncijs
Date: 10. Novembris 2020 - 17:23
(Link)
neesmu bijis ne vienā vai otrā (delfu/krištopana) pusē tajā, kā top šīs 'ziņas', bet esmu par procentiem 90 drošs, ka vai nu delfos strādā kāds kurš ir krištopanu ģimenes čatā (maija rozīte nāk galvā lai gan nestrādā delfos), vai arī kāds no tā paša čata ir uzprasījies, lai par vilīti kaut ko uzraksta. grūti pateikt, ar vai bez viņa akcepta.
[User Picture Icon]
From:[info]nivelep
Date: 10. Novembris 2020 - 16:09
(Link)
Jauki, es tieši biju plānojis pirkt kādu īpašumu Floridā.

Nepabeigtā dienasgrāmata