Nepabeigtā dienasgrāmata


6. Septembris 2013

(bez virsraksta) @ 00:53

 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]racoon
Date: 6. Septembris 2013 - 01:09
(Link)
eu Čalīt, sekojot Taviem ierakstiem mulsina tas, ka pēdējā laikā ļoti daudz un rūpīgi par Krievijas municipalitātēm. Haltūra?
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 6. Septembris 2013 - 01:16
(Link)
vārda "haltūra" etimoloģija ir ļoti interesanta - 20. gadsimta sākumā par haltūru Krievijā sauca bezmaksas cienastu, ko varēja dabūt, piemēram, bērēs, vēlāk - arī par pakalpojumu vai nelielu darbu, tad par haltūru sāka saukt pašu blakusdarbu, ko cilvēks veic, lai piepelnītos. Un tikai 80. gados nostiprinājās nozīme - haltūra kā pavirši paveikts darbs. Taču vēl agrāk - senslāvu valodās "haltūra" vai "hautura" bija pati bēru ceremonija, kuras laikā mācītājs skaita tekstus "pēc saraksta", jeb hartūlijām. Vienkāršie ļaudis hartūlijas pārdēvēja par haltūrijām un tā tālāk.
[User Picture Icon]
From:[info]racoon
Date: 6. Septembris 2013 - 02:32
(Link)
Draudziņ, jautājums nebija gluži alkas pēc terminu skaidrojumiem. Tas bija vairāk tā kā "подёбка" tam, ka ne tikai konkrētais cibiņš, bet arī cienījams speciālists komunikāciju jomā šodien cibo to, rītdien to un parīt promotē pavisam ko citu atkarībā no tā, kāds šodien koalīcijas sastāvs, vai lokomatīves rītdien. Man tāds tīri пяний intjeres. Jūs kad visi kopīgi sasēžaties (reformatori, inteliģence, bagātie utt.) , Jūs tā gardi nopriecājaties, ka kārtējoreiz appisām mazo cilvēku. Vai arī Tu parasti stāvi maliņā, riebumā novērsies no shēmām un tikai mehāniski izpildi to kas uzdots?
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 6. Septembris 2013 - 08:06
(Link)
reāls idiņš
From:[info]dute
Date: 6. Septembris 2013 - 09:25
(Link)
:D
[User Picture Icon]
From:[info]vedjmah
Date: 7. Septembris 2013 - 01:39
(Link)
Akdies, kas tev kaiš? Pajāji vēlēšanas, un viss, čau?
[User Picture Icon]
From:[info]blutzeuge
Date: 6. Septembris 2013 - 09:18
(Link)

Nepabeigtā dienasgrāmata