Nepabeigtā dienasgrāmata


6. Janvāris 2011

(bez virsraksta) @ 13:51

[info]watt viedoklis par Latvijas parlamentu līdzinās situācijai, kurā vīrs kliedz uz savu pirms gada apprecēto sievu: "Vai tad tu vispār esi sieviete? Paskaties uz sevi - kas tu par sievieti? Lūk, Naomi Kembela, tā ir sieviete!"
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]watt
Date: 6. Janvāris 2011 - 14:13
(Link)
kam ir jānotiek, lai sievieti nevarētu vairs saukt par sievieti? nu, piemēram ja viņa izrādās lezbiete un atsakās no seksa. vai arī izdomā ka tagad būs vīrietis un veic dzimuma maiņas operāciju?
From:[info]unpy
Date: 6. Janvāris 2011 - 14:25
(Link)
Tā jau nu gluži nav. Mums ir ļoooooti pārspīlēta gan slavenā "partijas disciplīna" balsojot, gan "koalīcijas līgumi" un vēl daudzas citas lietas. Arī iekšpartejiski. Tālab arī lielākā daļa deputātu nemaz pat īsti neinteresējas par likumprojektiem, kas tiek pieņemti, jo "partijas disciplīna" neparedz iekšējās diskusijas. Kaut kas vāri pielīdzināms diskusijām notiek tikai komisijās, koalīcijas sēdēs un partiju valdēs...dažreiz:))

Tad jau drīzāk [info]watt dusmošanos var salīdzināt ar visnotaļ pamatotu dusmošanos uz laulāto, kurš(-a) vēl nav attapis, ka lēmumi jāpieņem ģimenē izdiskutējot pašiem, nevis uzreiz, pat nepadomājot, viss jāprasa mammai, jo mamma gudrāka, zinās kā pareizi.
From:[info]eerenpreiss
Date: 6. Janvāris 2011 - 15:30
(Link)
Ja mamma ir laba, viņai nav nekas arī jāprasa, pati pateiks priekšā.
From:[info]unpy
Date: 6. Janvāris 2011 - 15:52
(Link)
Precīzi. Un mammas, kā likums, ir labas.
From:[info]akvalangs
Date: 6. Janvāris 2011 - 14:36
(Link)
nevis uz sievu bet uz kaimiņieni

Nepabeigtā dienasgrāmata