Nepabeigtā dienasgrāmata


3. Decembris 2010

(bez virsraksta) @ 10:09

Lato Lapsa: "Man personiski nav jautājumu par to, kāpēc Šleseram tā saucamās drosmes pietiek tikai, lai ierunātos, ka viņš, lūk, „zinot”, kas man maksā par viņa dzīvītei veltīto grāmatu, taču „par to nerunāšu”.

Ko citu gaidīt no cilvēka, kurš no sava Dieva pārbaudījumu piemeklētā tēva atteicās jau bērnībā un arī jaunībā ne reizi nesaņēma drosmi, lai piedalītos kādā kikbokseru turnīrā? Ka šāda apvēlusies lupata biksēs pēkšņi saņems drosmi un pateiks, kas tad tam Lapsam īsti maksā? Nekā – jo lupata labi zina, ka par meliem nekavējoties nāksies atbildēt, un atbildēt šādi te ļautiņi nekad nav bijuši gatavi un arī nebūs.

Tieši tāpat ir arī ar Vīķi-Freibergu, par kuru es, godīgi sakot, līdz šim tomēr biju domājis labāk: uzķēzīt gribas, oi, tā gribas, ka až aukslējas stīvas, bet pateikt ko tādu, par ko var nākties atbildēt, – oi, nē, to tik ne, to tik ne.

Un otra lieta – lasot, cik pārliecināti šie ļautiņi ir par to, ka viss šajā pasaulē ir pērkams un pārdodams, nevaru neatzīt, ka nedaudz man viņu tomēr ir vienkārši žēl. Par to, ka laikam jau Vīķe-Freiberga savā atlikušajā mūžā tā arī nesapratīs, ka ir cilvēki, kuri nav nopērkami ne par naudu, ne par amatu, ne par ordeni. Un arī par to, ka Šlesers droši vien tā arī līdz kapa malai klusībā būs pārliecināts, ka arī ģimenē sekss par naudu ir gluži normāls attiecību pamats."

(c) http://www.pietiek.com/raksti/par_lupatu_sleseru,_vina_aizgadnieci_un_viniem_lidzigajiem
 

Comments

 
From:[info]blondulla
Date: 3. Decembris 2010 - 10:29
(Link)
interesanti arī tie VVF izteikumi par Lembergu:

"Nupat kādā žurnālā lasāmas Vīķes-Freibergas atklāsmes par to, ka nevajadzējis, nudien nevajadzējis publicēt šokējošos tiesas materiālus par Aivara Lemberga, šķiet, valstij pat ne visai likumīgi nozagto miljardu. Gan jau sabiedrība bez tiem būtu iztikusi, savukārt Lembergs tagad varot arī izsprukt no taisnīgās tiesas, - un vainīgs būšot Lapsa, kurš esot „ļoti daudzpusīgs cilvēks, kas gatavs strādāt jebkura labā”."

šī frāze "Gan jau sabiedrība bez tiem būtu iztikusi"... nu ja, priekš kam tai dumajai tautai kaut kas jāzina. turiet muti un balsojiet par mums aizvērtām acīm. tas vai Aivaru kādreiz notiesās, ir maz ticams, bet grāmatas efekts vismaz bija tāds, ka varbūt kādam tā tomēr atvēra acis un atturēja balsot par ZZS.

"Kā un ko Lembergs spējis par savu netiešo aizstāvēšanu „iesmērēt” nu tikai no eksprezidenta pensijas (kas vairs neļauj ikdienā mieloties ne Salā, ne Vincentā – turklāt arī privātfrizieri no valsts līdzekļiem neviens vairs neapmaksā) pārtiekošajai Vīķei-Freibergai, man nav zināms. Savukārt ļoti iespējams, ka WikiLeaks mums tuvākajā laikā pastāstīs, uz ko un kā labā patiesībā bijusi gatava mūsu prezidente."

jā, tas būtu interesanti, ja WikiLeaks pavērtu aizkaru par mūsu ziņotājiem.
From:[info]unpy
Date: 3. Decembris 2010 - 10:40
(Link)
Varētu domāt, tas ir kaut kāds baisais, nevienam nezināmais noslēpums.
From:[info]blondulla
Date: 3. Decembris 2010 - 10:42
(Link)
noslēpums ne noslēpums, bet palasīt būtu interesanti.
[User Picture Icon]
From:[info]junona
Date: 3. Decembris 2010 - 10:39
(Link)
Bezgaumīgi tomēr ir šie Lapsas komenti.
From:[info]oktobris
Date: 3. Decembris 2010 - 10:55
(Link)
vai ne, es arī to pašu nodomāju
From:[info]fedrs
Date: 3. Decembris 2010 - 11:12
(Link)
Droši vien Šlesers pats arī maksā Lapsam, jo, ja Lato visu laiku neaizpildītu portālus, kurš vairs atcerētos par kaut kādu ierindas deputātu.
From:[info]po
Date: 3. Decembris 2010 - 11:45
(Link)
galaxions b-14-14 un Gaisma+ za nami! http://rokasnost.com/
[User Picture Icon]
From:[info]misame
Date: 3. Decembris 2010 - 13:37
(Link)
trešajā rindkopā tā i nevar saprast, vai Lapsa grib uzķēzīt Freibergai "oi, tā gribas, ka až aukslējas stīvas", vai tomēr Freiberga Lapsam.
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 3. Decembris 2010 - 13:47
(Link)
nu, rakstot par citiem, autors jau visvairāk tomēr pasaka pats par sevi

tāpat arī, saucot Šleseru par lupatu biksēs, Lapsa neapzināti pastāsta mums šo to par savu intīmo problēmu loku
[User Picture Icon]
From:[info]sara
Date: 3. Decembris 2010 - 13:55
(Link)
Kaut kur pretīgs tomēr tas Lato Lapsa
[User Picture Icon]
From:[info]mafia
Date: 3. Decembris 2010 - 14:26
(Link)
Daudz kur pretīgs, jā !!!
[User Picture Icon]
From:[info]junona
Date: 3. Decembris 2010 - 18:30
(Link)
Turklāt tas progresē.
[User Picture Icon]
From:[info]meness_berns
Date: 3. Decembris 2010 - 22:12
(Link)
Bet visi viņi jūk prātā uz to pusmūžu - tad Jurkāns kaut ko kaut kādā sieviešu žurnālā sāka par mindžām runāt, tad Liepnieks bija kaut kur par orālo seksu ar prezervatīvu publiski izteicies. Tas tiešām tā ar visiem notiek, ka vairāk nefiltrē, kādu huiņu gvelž?
From:[info]suic
Date: 4. Decembris 2010 - 22:14
(Link)
Labāk tā nekā nekā.
From:[info]slikts
Date: 6. Decembris 2010 - 00:21
(Link)
jap

Nepabeigtā dienasgrāmata