Nepabeigtā dienasgrāmata


22. Novembris 2010

(bez virsraksta) @ 22:08

ja kādu tas vēl interesē, dators, kuru pirms desmit dienām nopirku amazon.co.uk, šodien atnāca, viss kārtībā, vienīgi kopš ceturtdienas tas stāvēja kaut kur Rīgā un gaidīja, kad pastniecēm beigsies svētki
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]garamgajejs
Date: 22. Novembris 2010 - 22:17
(Link)
Trauksme galā, gaidīšanas svētki cauri.
From:[info]karuna
Date: 22. Novembris 2010 - 22:24
(Link)
Cits variants jau nemaz nebija iespējams. :)

Man bija interesants gadījums pirms pāris mēnešiem, kad pasūtīju no ASV vienu retu mācību grāmatu. Sūtījums drusku iekavējās. Aizrakstīju Amazon, ka grāmatas nav, un šie saka, ka pasts var kavēties un lai vēl pagaida nedēļu. Pagaidīju, bet grāmatas nav. Es jau rakstu, ka traki, laikam pastnieki kaut kur izmetuši. Šie saka, lai nesatraucos, izsūtīšot jaunu, un lai man nav jāgaida, tad būs ar Fedex. Pēc dažām dienām fedeksu arī saņēmu, bet pēc kādām 10 dienām pa pastu ieradās arī pirmais sūtījums. Divas grāmatas nevajadzēja, tāpēc otru aiznesu uz pastu, lai nosūtītu atpakaļ. Latvijā iepriekšapmaksātās Amazon uzlīmes neakceptē, tāpēc samaksāju par sūtīšanu. Es šiem aizrakstu, ka esmu iztērējis 4 Ls ne savas vainas dēļ, un pēc noteikumiem man tā naudiņa pienāktos atpakaļ. Šie atbild, jā viss ok, un uzreiz ieskaita atpakaļ kartē $8. Pēc pāris nedēļām šie atsūta ziņu, ka grāmata saņemta un vēlreiz ieskaita $8. Drusku jau viņu klientu serviss nefiltrē, kas tiek darīts, bet strīdēties vairs negāju :) Galvenais, ka ir uzticība, ka tavas problēmas atrisina.
[User Picture Icon]
From:[info]blutzeuge
Date: 22. Novembris 2010 - 22:33
(Link)
ar tiem pastiem nekad neko nevar saprat. gadījies, ka 2 mēnešus nāk nāk un atnāk.
[User Picture Icon]
From:[info]junona
Date: 23. Novembris 2010 - 04:00
(Link)
Bet gadās jau arī, ka kaut kas neatnāk. Man no abebooks pāris grāmatas pa ceļam kaut kur ir pazudušas.
[User Picture Icon]
From:[info]garamgajejs
Date: 23. Novembris 2010 - 15:55
(Link)
Kā reiz pirms dažām dienām rakstīju uz abebooks ar interesi par to, kur palicis sūtījums. Lai gan tur pārdeveji ir dažādi, pats portāls kā tirgus placis. Šodien saņēmu, ko pasūtīju pirms dažām dienām, bet to, par kuru interesējos, gaidu joprojām.
From:[info]fedrs
Date: 22. Novembris 2010 - 23:40
(Link)
Nocieties pēc Tevis.
[User Picture Icon]
From:[info]junona
Date: 23. Novembris 2010 - 03:53
(Link)
Jaušams liktens pirksts - pacietības pārbaude. Man pagājušo gadu kaut kas līdzīgs iekrita uz Ziemas svētkiem un jauno gadu. Neilgi pirms Ziemassvētkiem nopirktu datoru vācu ebajā. Un tad viņš nāca šurp ar pamatīgiem pārtraukumiem.
[User Picture Icon]
From:[info]komentators
Date: 23. Novembris 2010 - 08:56
(Link)
pāris diezgan bezsakarīgi komentāri pie tā iepriekšējā raksta, bet kā jau tur kāds atzīmēja - internetā ņemoties (turklāt vēl tādos saitos kā amazone) ir vismazākā iespēja, ka tev kaut ko nospers.

man nāca biļetes uz wackenu vienu gadu ļoti interesantā veidā. Nezinu kas tas par ūberpārvadātāju bija, bet viņa darbinieks dienas laikā aiziet uz manu adresi, es esmu darbā, konstatē, ka es neesmu un sūta biļetes atpakaļ uz vāciju. Un tā notika divas reizes pirms es sapratu, kas par lietu.
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 23. Novembris 2010 - 09:07
(Link)
jā, es nesaprotu, kāpēc viņi neizmanto tādu elementāru lietu kā telefons. vai vismaz epasts, kas taču viņiem ir.

Nepabeigtā dienasgrāmata