Nepabeigtā dienasgrāmata


3. Oktobris 2010

(bez virsraksta) @ 19:07

LETA. Pašlaik nevajadzētu norakstīt ne Aināru Šleseru (LPP/LC), ne Andri Šķēli (TP), ne citus apvienības "Par labu Latviju" (PLL) līderus, aģentūrai LETA sacīja polittehnologs Jurģis Liepnieks.

"Politikā nekas nekad nebeidzas. Kamēr vien tie cilvēki, kuri ar politiku ir saindējušies, būs pie labas veselības un spēka, tikmēr viss turpināsies. Skaidrs, ka paies kaut kāds laiks un viņi pārgrupēsies, savāksies vai citādi turpinās piedalīties politikā," sacīja Liepnieks.

Viņš uzskata, ka PLL tagad gaidīs "Vienotības" kļūdas. Gadījumā, ja apvienība "Saskaņas centrs" (SC) paliks opozīcijā, tad PLL spēlēs uz SC ilgām pēc varas. "Tāpat viņi noteikti darīs visu, lai izmantotu to potenciālu, kas slēpjas "Vienotības" ārkārtīgi lielajā iekšējā dažādībā, proti, iespējas šķelt un vājināt "Vienotību" būs ļoti lielas.

Salīdzinājumam - Albērs Kamī, "Mēris":

 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]junona
Date: 3. Oktobris 2010 - 19:43
(Link)
Par Šleseru nezinu, bet Šķēli gan, šķiet, var droši norakstīt līdzīgi Kalvītim, Slakterim, Krištopanam, Ūdrei u.c. politiskajiem aizgājējiem, jo izskatās, ka visu savu šarmu būs notriecis visādos politiskajos bordeļos.
[User Picture Icon]
From:[info]bozena
Date: 4. Oktobris 2010 - 09:42
(Link)
Paga, paga Krištopans tak ir redzēts atkal lienam laukā no kapiem. Laikam nauda beidzas.
[User Picture Icon]
From:[info]junona
Date: 4. Oktobris 2010 - 15:59
(Link)
Redzēts jau ir, bet diez vai izlīdīs. Vienīgais, kas uz šo brīdi, šķiet, ir izlīdis ir Ādamsons.

Nepabeigtā dienasgrāmata