Nepabeigtā dienasgrāmata


Reply To:

(bez virsraksta) @ 23:37

[info]dienasgramata:

DIENA. Stendzenieks noliedz pārmetumus par reklāmas klipa mūzikas plaģiātismu. «Tie ir pilnīgi murgi! Katram ir skaidrs, ka, tikko parādās jauna grafiskā identitāte, sākas spekulācijas par plaģiātismu,» norādīja Ē.Stendzenieks.

Versijas par to, ka Par labu Latviju! logotips atgādina 1902.gadā dibināta lieveikalu tīkla TARGET logotipu, neesot patiesas, jo emblēma ņemta no Latvijas aviācijas vēstures – šādas apaļas emblēmas tikušas zīmētas uz lidmašīnu astēm.

Savukārt The Cinematic Orchestra dziesma To Build a Home, kas izmantota arī viskija Chivas reklāmā, neesot tiešā veidā izmantota Par labu Latviju! reklāmā.

«Mūzika nav identiska, noskaņa ir līdzīga. Mūziku izveidoja skaņas dizaineris studijā. Starp šīm abām reklāmām vienīgā līdzība vispār ir tikai tā, ka abās izmantoti cilvēki. Tad jau mēs Jānim Streičam varam pārmest plaģiātismu no Ingmāra Bergmana, jo abās filmās izmantoti cilvēki,» izteicās Ē.Stendzenieks. Viņš arī atcerējās, ka gan Raimondam Paulam, gan Lindai Leen esot pārmests plaģiātisms.p.s. kāpēc virsrakstā nav "Stendzenieks uzskata, ka Streičam var pārmest plaģiātismu"?
 

Your Reply:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

Nepabeigtā dienasgrāmata