Nepabeigtā dienasgrāmata


29. Jūnijs 2010

(bez virsraksta) @ 23:37

DIENA. Stendzenieks noliedz pārmetumus par reklāmas klipa mūzikas plaģiātismu. «Tie ir pilnīgi murgi! Katram ir skaidrs, ka, tikko parādās jauna grafiskā identitāte, sākas spekulācijas par plaģiātismu,» norādīja Ē.Stendzenieks.

Versijas par to, ka Par labu Latviju! logotips atgādina 1902.gadā dibināta lieveikalu tīkla TARGET logotipu, neesot patiesas, jo emblēma ņemta no Latvijas aviācijas vēstures – šādas apaļas emblēmas tikušas zīmētas uz lidmašīnu astēm.

Savukārt The Cinematic Orchestra dziesma To Build a Home, kas izmantota arī viskija Chivas reklāmā, neesot tiešā veidā izmantota Par labu Latviju! reklāmā.

«Mūzika nav identiska, noskaņa ir līdzīga. Mūziku izveidoja skaņas dizaineris studijā. Starp šīm abām reklāmām vienīgā līdzība vispār ir tikai tā, ka abās izmantoti cilvēki. Tad jau mēs Jānim Streičam varam pārmest plaģiātismu no Ingmāra Bergmana, jo abās filmās izmantoti cilvēki,» izteicās Ē.Stendzenieks. Viņš arī atcerējās, ka gan Raimondam Paulam, gan Lindai Leen esot pārmests plaģiātisms.p.s. kāpēc virsrakstā nav "Stendzenieks uzskata, ka Streičam var pārmest plaģiātismu"?
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]sin
Date: 29. Jūnijs 2010 - 23:43
(Link)
ir internetos kautkur tā reklāma redzama?
[User Picture Icon]
From:[info]laboratorija
Date: 29. Jūnijs 2010 - 23:58
(Link)
Stendzenieks, šmendzenieks. Mani vairāk interesē, kā šobrīd jūtas nupat apcietinātā krievijas spiegu "Mērfiju pāra" nepilngadīgās meitas :(
[User Picture Icon]
From:[info]sin
Date: 30. Jūnijs 2010 - 00:03
(Link)
ai nu huiņa
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 30. Jūnijs 2010 - 00:08
(Link)
kādā nozīmē?
[User Picture Icon]
From:[info]sin
Date: 30. Jūnijs 2010 - 00:19
(Link)
nu pirmkārt tā visa kustība ir viena liela huiņa, stendzinieks huiņa, 'skaņas dizaineris' huiņa... diena huiņa..

protmas ka dziesma ir CO.. un pilnīgi debīli kautko tur locīties.. logo ir ok.. jo Latvijas karogu izliekt nez cik veidos nav iespējams..
From:[info]blondulla
Date: 30. Jūnijs 2010 - 00:00
(Link)
PLL oficiālais klips vairs Youtube nav pieejams - due to a copyright claim by Intrigue Music, LLC c/o Patrick Watson

PLL klipa mūzikas oriģināls - The Cinematic Orchestra's "To Build A Home" feat. Patrick Watson http://youtu.be/bjjc59FgUpg
[User Picture Icon]
From:[info]laboratorija
Date: 30. Jūnijs 2010 - 00:09
(Link)
Nezinu, kāpēc tavs ieraksts kārtējo reizi ir bez virsraksta.
[User Picture Icon]
From:[info]alefs
Date: 30. Jūnijs 2010 - 01:25
(Link)
Youtube ar paziņojumu par PLL reklāmu, ka "This video is no longer available due to a copyright claim by Intrigue Music, LLC c/o Patrick Watson", savu spriedumu par darba izmantošanu ir devusi.

Nepabeigtā dienasgrāmata