Nepabeigtā dienasgrāmata


Reply To:

Es kā pagaidām augstākā Latvijas valsts amatpersona @ 15:42

[info]dienasgramata:

vai, šis ir burvīgs - Kastēna vēstile no Libānas: "Es, Oskars Kastēns, un Jaunā Laika frakcijas deputāts Ainārs Latkovskis no Latvijas ģenerālkonsula Libānā Žerāra Renno saņēmām uzaicinājumu apmeklēt Libānu. Ainārs Latkovskis bija informēts, ka vizītes ietvaros tika organizētas tikšanās ar visām valsts augstākajām amatpersonām – valsts prezidentu, premjerministru, Libānas parlamenta priekšsēdētāju un uzņēmējiem. Taču dažas dienas pirms paredzētā brauciena ģenerālkonsuls mani informēja, ka Latkovskis ļoti nekorekti atteicies no dalības vizītē, nostādot Libānas pusi diplomātiski neērtā situācijā.

Izrādās - ar savu gļēvo rīcību JL deputāts Latkovskis vakar palika stuti zem sava partijas biedra ekonomikas ministra Arta Kampara ļodzīgā krēsla. Taču pēdējā brīdi atcelt vizīti un neatbraukt – šāda rīcība Tuvajos Austrumos liecina par necieņu pret sarunu partneriem un draugiem. Ja es būtu rīkojies tāpat, atcēlis vizīti, palicis Latvijā un nobalsojis par Arta Kampara demisiju, valdībā būtu par vienu nekompetentu ministru mazāk, taču Latvijas tēls ANO Drošības padomes prezidējošajā valstī būtu neatgriezeniski iedragāts.

Es tam neļāvu notikt un kā pagaidām augstākā Latvijas valsts amatpersona tikos ar Libānas valsts prezidentu Mišelu Suleimanu, Libānas premjerministru Saadu Hariri un vairāku parlamenta grupu deputātiem. Sarunas laikā ar Libānas valdības vadītāju pārrunājām jautājumus, kas skar abu valstu attiecības gan politiskajā, gan ekonomiskajā jomā. Sarunas nobeigumā es uzaicināju Hariri kungu apmeklēt Latviju. Kopumā visas tikšanās norisinājās ļoti draudzīgā gaisotnē. Libānas puse Latvijas oficiālas amatpersonas vizītei piešķīra milzīgu uzmanību, tikšanās tika atspoguļotas visos lielākajos valsts medijos.

Tāpat vēlos atspēkot Latvijas medijos izskanējušo melus, ka Beirutā atrodos Libānas valdības apmaksātā braucienā. Savus uzturēšanās izdevumus Beirutā es sedzu no saviem personīgajiem līdzekļiem."
 

Your Reply:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

Nepabeigtā dienasgrāmata