Nepabeigtā dienasgrāmata


26. Maijs 2010

(bez virsraksta) @ 09:37

LETA: Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību saistībā ar advokāta Platača pazušanu

p.s ak tad tagad viņiem vajag mūsu palīdzību!? un kad bija jāšiverē pa meiteņu dzīvokļiem un jāarestē mūsu varonis Neo, tad paši tika galā, ja? tad neviens pie iedzīvotājiem pēc padoma nevērsās!
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]daina
Date: 26. Maijs 2010 - 09:57
(Link)
Jā!!!
[User Picture Icon]
From:[info]starro
Date: 26. Maijs 2010 - 10:17
(Link)
vilks aitās!
[User Picture Icon]
From:[info]meness_berns
Date: 26. Maijs 2010 - 13:24
(Link)
Cienījamās dāmas un godātie kungi!

Esam iepazinušies ar vairākām publikācijām Jūsu Interneta portālos par mūsu kolēģa, Advokātu atbalsta biedrības biedra Aināra Platača bezvēsts pazušanu (‘’Aizdomas par advokāta Platača pazušanu’’ – delfi.lv, 2010.gada 25.maijā; ‘’Aizdomas par advokāta Platača pazušanu’’ – tvnet.lv, 2010.gada 25.maijā; ‘’Bez vēsts pazudis advokāts Platacis’’ – apollo.lv, 2010.gada
25.maijā) un ar lasītāju komentāriem šo publikāciju sakarā.

Advokātu atbalsta biedrība uzskata, ka šo komentāru ievērojamā daļa ir absolūti amorāla un prettiesiska, jo absurdo baumu izplatīšana ne tikai aizskar mūsu kolēģa godu un cieņu situācijā, kad viņš pats nevar reaģēt uz šo aizskārumu, bet arī traucē izmeklēšanai kriminālprocesā.

Mūsu biedrības stingra pozīcija vārda un preses brīvības jautājumā ir plaši zināma, un mēs nevēršamies pret šīm fundamentālajām demokrātijas vērtībām. Tomēr esam pārliecināti, ka pret jebkura cilvēka nelaimi ir jāizturas cieņpilni, un tādēļ jebkādu antipātiju paušanu ierobežo gan likums, gan civilizētās sabiedrības tikumiskas normas.

Pie tādas pārliecības mēs pieturamies arī savā darbā, jo nereti esam spiesti saskarties ar gluži nesimpātiskām personībām, kuras parasti ir pārliecinātas par savu godīgumu un spēju būt par soģi citiem.

Šajā brīdī mēs nevēlamies būt iecietīgi pret šādām personām, kuras piepilda Internetu ar virtuālajiem netīrumiem.

Ņemot vērā minēto, lūdzam Jūs atklāt minēto publikāciju komentētāju IP adreses, lai mums būtu iespēja tiesiskiem līdzekļiem aizstāvēt mūsu kolēģa Aināra Platača godu un cieņu un profesijas prestižu.

Ar cieņu,

Maija Kalniņa,
Advokātu atbalsta biedrības
valdes priekšsēdētāja

2010.gada 26.maijā

Nepabeigtā dienasgrāmata