Nepabeigtā dienasgrāmata


7. Aprīlis 2010

(bez virsraksta) @ 18:41

LETA:
AS "Cits medijs" akcionāri esot uzņēmējs Aigars Rostovskis, žurnālists Aivars Ozoliņš, žurnāliste Anda Burve-Rozīte, informācijas tehnoloģiju (IT) speciālists Andrejs Vasiļjevs, žurnāliste Anita Brauna, uzņēmējs, IT speciālists Arts Klints, redaktore Dace Smildziņa, žurnāliste Ieva Alberte, angļu valodas un literatūras zinātniece Ilze Gulēna, trimdas latvietis, kurš strādājis ASV valsts un pašvaldību sektorā, "IBM" un citos uzņēmumos un Latvijā dzīvo no 2000.gada, Ivars Štelmahers, redaktors Jānis Kulmanis, uzņēmējs Jānis Kuļikovskis, zvērināts advokāts Latvijā un ASV, viesnīcas "Hotel Bergs" īpašnieks Justs Karlsons, digitālo mediju un tehnoloģiju entuziasts Kaspars Dancis, uzņēmēja un finanšu konsultante, kompānijas "Riga Capital" īpašniece un valdes priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa, uzņēmēja Līvija Kuļikovska, redaktors Māris Diņģelis, izdevniecības "Ir" galvenā redaktore Nellija Ločmele, izdevniecības "Ir" valdes priekšsēdētājs un žurnālists Raudseps, trimdas latvietis, kurš Lielbritānijā strādājis starptautiskos uzņēmumos un arī paša dibinātā uzņēmumā un atgriezies Latvijā 2003.gadā, Pēteris Tērmanis un žurnāliste Sanita Jemberga. Raudseps uzsvēra, ka nevienam no akcionāriem nav noteicošas ietekmes, un atklāja, ka viņa ieguldījums jaunizveidotajā uzņēmumā ir 13%.

Ločmele atzina, ka nav sarēķinājusi, cik procentuāli veido viņas ieguldījums jaunizveidotajā medijā naudas izteiksmē.
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]misame
Date: 7. Aprīlis 2010 - 20:01
(Link)
interesanti, ka tik smalki jāapraksta nepazīstamais trimdas latvietis un ka "Raudseps" ir palicis bez vārda.
[User Picture Icon]
From:[info]meness_berns
Date: 7. Aprīlis 2010 - 21:58
(Link)
Tu jauc kaut ko - abi smalki aprakstītie trimdas latvieši ir nosaukti vārdā, iespējams, tā ir LETAs vaina, ka ielikuši komatus pēc atribūcijas.
[User Picture Icon]
From:[info]misame
Date: 7. Aprīlis 2010 - 22:19
(Link)
Fragmentā "izdevniecības "Ir" valdes priekšsēdētājs un žurnālists Raudseps, trimdas latvietis?" nu nekādi nespēju sazīmēt burtu kombināciju "Pauls" - tāpēc arī rakstīju, ka palicis bez vārda :-)
[User Picture Icon]
From:[info]meness_berns
Date: 7. Aprīlis 2010 - 21:55
(Link)
Īstenībā, ja neskatās caur sazvērestību teoriju klapi, tad absolūti ideāls modelis, kā sadalīt interesi starp investoru un rūpala veicēju.

Cita nelaime, protams, ka 80%, ka viss pēc gada būs pakaļā, jo dabiskā ceļā break even ātrāk par 3-4 gadiem šajā biznesā nevar sasniegt, bet tik ilgi iet mīnusos šis bariņš nebūs gatavs.
[User Picture Icon]
From:[info]skuka
Date: 7. Aprīlis 2010 - 22:26
(Link)
Jā, šobrīd es tam visam ticu, Un ceru, ka viņiem izdosies.
[User Picture Icon]
From:[info]kconcrete
Date: 7. Aprīlis 2010 - 23:59
(Link)
nu interesanti... reāli nauda ir rostovskim, vasiļjevam, varbūt tam Štelmaheram, Karslonam un protams, Kuļikovsku klanam, varbūt Bērziņai un Raudsepam.

Nepabeigtā dienasgrāmata