Nepabeigtā dienasgrāmata


8. Decembris 2009

(bez virsraksta) @ 17:23

LETA. Reida laikā policijas darbinieki apturēja automašīnas "Chrysler Grand Voyager" vadītāju. Dokumentu pārbaudes laikā tika konstatēts, ka automašīnas vadītājs - 1960.gadā dzimušais Oļegs, vadīja automašīnu ar anulētām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Policijas darbinieki Oļegam paskaidroja - kamēr viņi noformēs administratīvā pārkāpuma protokolu, vīrietim jāpaliek savā automašīnā. Tāpat vīrietim tika paskaidrots, ka administratīvais sods būs jānomaksā bankā ar pārskaitījumu.

Oļegs nav pildījis policijas darbinieku norādījumus un devās pie ceļu policijas darbinieku dienesta automašīnas, lai mēģinātu vienoties, ka netiek noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Sarunas laikā vīrietis policistu automašīnas salonā pa priekšējo pasažiera logu iemeta 200 latu.

Autovadītājs tika aizturēts par kukuļdošanas mēģinājumu valsts amatpersonai.

Par minēto faktu policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 323.panta 1.daļas - par kukuļdošanu, tas ir, par materiālu vērtību, mantiska vai citāda rakstura labumu nodošanu vai piedāvāšanu, ja piedāvājums pieņemts, personiski vai ar starpnieku valsts amatpersonai, lai tā, izmantojot savu dienesta stāvokli, izdarītu vai neizdarītu kādu darbību kukuļdevēja vai kukuļa piedāvātāja, vai citas personas interesēs. Minētais likuma pants paredz sodu brīvības atņemšanu uz laiku līdz sešiem gadiem.attēlā - Chrysler Grand Voyager
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]anonymous
Date: 8. Decembris 2009 - 17:29
(Link)
Stop hotlinking!
[User Picture Icon]
From:[info]strangelove
Date: 8. Decembris 2009 - 17:39
(Link)
ļoti labi. šonedēļ paziņa, kas tikko ir pārcietusi operāciju, atstāstīja gadījumu, par aneseziologu, kurš pirmsoperācijas tikšanās laikā saka: 'šo operāciju es varu padarīt patīkamu, vai arī mazāk patīkamu'.
[User Picture Icon]
From:[info]unpy
Date: 8. Decembris 2009 - 18:04
(Link)
Aha. Šis ir vecs anesteziologu triks. Vēl no padomju laikiem. Saistīts ar to, ka šiem kungiem kremt, ka biezās aploksnes saņem pamatā ķirurgi.
:))
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 8. Decembris 2009 - 18:06
(Link)
baidos, ka tas ir saistīts ar to, ka cilvēks ir kretīns
[User Picture Icon]
From:[info]unpy
Date: 8. Decembris 2009 - 18:16
(Link)
Tas ir saistīts ar lipīgo arodkretīnismu. Izklausās skarbi, bet aplokšņu neņēmējs ārsts ir izņēmums, nevis likumsakarība. Un tur iestājas situācijas idiotisms. Ķirurgam dod "tāpat". Anesteziologam neviens nekad(ja nu pats pacients nav anesteziologs) "tāpat" nedos. A šis ta jūtas nopelnījis. Tad nu izspiež. Cik kulturāli mācēdams. Jo jūtas apdalīts.
[User Picture Icon]
From:[info]unpy
Date: 8. Decembris 2009 - 18:20
(Link)
Izlasīju, ko uzrakstīju - palabošu akcentus. Cilvēks, kurš neņem aploksnes(zināmā mērā "dzeramnaudas") ir izņēmums. Tas, vai viņš ir ārsts vai sētnieks, tam nav principiālas nozīmes.
From:[info]karuna
Date: 8. Decembris 2009 - 21:20
(Link)
Par īstām dzeramnaudām ir nedaudz cita situācija. Piemēram, ASV restorānos tās ir gandrīz obligātas, bet tāpēc, ka tur viesmīļiem restorāns gandrīz neko nemaksā, bet IRS aprēķina nodokļus it kā viņi būtu saņēmuši no klientiem dzeramnaudu vismaz 15% no rēķina vērtības. Ja saņem vairāk, tad arī tas viņiem jādeklarē un jāmaksā nodokļi. Turklāt mūsdienās vairums maksā ar kredītkartēm, uz rēķina pierakstot, cik lielu summu viņš grib dot dzeramnaudā, tā kā noslēpt daudz neko neizdosies.

Bet viens cits aspekts ir tas, ka viesmīļiem ir pieņemts saņemtajā dzeramnaudā dalīties ar trauku mazgātājiem un pavāriem. Mūsdienās tas kļūst mazāk populāri, jo pēdējiem diviem maksā cietu algu un miers, bet agrāk tas bija populāri.
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 8. Decembris 2009 - 18:07
(Link)
iesaki arestēt tos kukuļdevējus tieši uz operācijas galda, kamēr mīksti?
[User Picture Icon]
From:[info]anonymous
Date: 8. Decembris 2009 - 18:28
(Link)
Vairāk vai mazāk patīkami?
[User Picture Icon]
From:[info]torch
Date: 8. Decembris 2009 - 21:21
(Link)
Bet, ja policisti to naudu paņemtu, bet administratīvo protokolu tāpat noformētu, neviens jau nesūdzētos, ne? Pierādījumu takš nav, ka tā ir tava nauda, kas tur salonā mētājas.
[User Picture Icon]
From:[info]svari
Date: 8. Decembris 2009 - 22:49
(Link)
Nupat "Bez tabu" rādīja sižetu, ka ir bijuši aizturēti jau iepriekš orgānu redzeslokā bijuši pilsoņi (t.s. par narkotiku izplatīšanu). Kratīšanā pie viņiem dzīvesvietā atrasta vesela šaujamieroču noliktava. Aizturēšanas brīdī viņi piedāvājuši policistiem kukuli. Taču tiesnesis lēma, ka viņu turēšana apcietinājumā pa izmeklēšanas laiku nav nepieciešama.

Nepabeigtā dienasgrāmata