Nepabeigtā dienasgrāmata


10. Septembris 2008

(bez virsraksta) @ 19:26

Diena: "ONAP vērsies Veselības ministrijā (VM), rosinot iekļaut salviju Latvijā kontrolējamo narkotisko un psihotropo vielu sarakstā. VM vilcinās to darīt, vēl neesot pietiekami daudz informācijas par salvijas un tās lietotāju izplatību — tikšot prasīti dati VP un Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centram (RPNC), saka VM pārstāve Daina Biseniece. "Man ir tāda sajūta, ka valstī gaida, kad salvijas ietekmē kāds patiešām izlēks pa logu," par vilcināšanos saka RAPC direktore A.Vagale."

LETA: "Naktī uz trešdienu kādā no Rīgas slimnīcām ar smagām traumām nogādāta 14 gadus veca meitene, kura alkohola reibumā izlēkusi pa kāda 5.stāva dzīvokļa Rīgā, Kvēles ielā, logu. Minētajā dzīvoklī neatradās neviens pieaugušais, taču jauniešu kompānija bija sarīkojusi iedzeršanu, pēc kā arī meitene nolēmusi veikt šādu soli - izlēkt pa logu. Pašnāvības mēģinājums veikts ap plkst.1.30, bet no rīta no šī paša dzīvokļa slimnīcā ar alkohola intoksikāciju tika nogādāta vēl viena meitene."
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]tante
Date: 10. Septembris 2008 - 19:36
(Link)
?????????
čego, čego?????.. kopš kura laika salvija skaitās narkotika???...
[User Picture Icon]
From:[info]kaplacis
Date: 10. Septembris 2008 - 19:53
(Link)
[User Picture Icon]
From:[info]tante
Date: 10. Septembris 2008 - 20:00
(Link)
jesus!!!..
es, kaut arī smēķēju (tabaku, nevis salviju) jau pēc mēneša 40 gadus, līdz šim salviju biju uzskatījusi tikai par kulinārijai noderīgu pasākumu...

paldies, par neparasto un man jauno informāciju....
[User Picture Icon]
From:[info]ttp
Date: 10. Septembris 2008 - 19:58
(Link)
kopš noteiktā daudzumā smēķēta parāda para-pasauli
[User Picture Icon]
From:[info]ravejsledzejs
Date: 10. Septembris 2008 - 19:59
(Link)
runa ir nevis par to salviju, ko izmanto kā garšvielu (Salvia officinalis, bet par citu salviju sugu, proti, Salvia divinorum, kas pīpējot baigi labi bliež pa smadzenēm.
[User Picture Icon]
From:[info]tante
Date: 10. Septembris 2008 - 20:01
(Link)
nu es tur palasījos un man pieleca.:))

a to točna izbrīnījos, kad ieraudzīju ka salvija, kura man TIKAI ar ķēķi līdz šim saistījusies, par narkotiku tiek uzskatīta...
From:[info]s
Date: 10. Septembris 2008 - 22:21
(Link)
Nav jau izslēgts, ka dienestiem kādudien uznāks īpaša centibas lēkme tikumības ieviešanā, kā nu viņiem tas daždien gadās, un sarīkos reidu pa lielveikaliem, izņemot no apgrozības visu salviju, un pie viena - drošībai - arī timiānu un oregano.
From:[info]ierindnieks
Date: 10. Septembris 2008 - 21:42
(Link)
mainam alho pret salviju

Nepabeigtā dienasgrāmata