Nepabeigtā dienasgrāmata


Reply To:

(bez virsraksta) @ 15:24

[info]dienasgramata:

peņa palielināšanas spama starpā pienāca šāds:

"Dramaturgu teātris uzlūdz Jūs uz preses konferenci, kas notiks 10. aprīlī plkst. 16:30 Rīgā, Dzirnavu ielā 135, Latvijas Teātra darbinieku savienības telpās.

Preses konferencē plašākai sabiedrībai tiks prezentēts šī teātra valstiski svarīgais uzdevums, raisīta diskusija par kritisko situāciju latviešu dramaturģijā, kā arī publiskoti teātra 2008. gada plāni un iecerētie jauniestudējumi."

p.s. vakar noskatījāmies "Girl's Guide to 21st Century Sex (Channel 5 2006)", kur trīs puikas testēja trīs dažādus peņa palielināšanas līdzekļus ar kontrolmērījumu pēc diviem mēnešiem. Smalkais aparāts par 199 mārciņām atstāja nulles efektu, toties iedarbojās krēms par 6.99 , kas pēc divu mēnešu rūpīgas ieziešanas pagarināja to padarīšanu par pusotru collu. Es tikai domāju - varbūt iedarbojas nevis krēms, bet gan pati "ieziešana", ko loceklis uztvēra kā skaidru signālu tam, ka ir vajadzīgs un mīlēts, savukārt ieslēgšana smalkajā aparātā viņam var izraisīt vienīgi klaustrofobiju un "nevienam-es-neesmu-vajadzīgs" sindromu.
 

Your Reply:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

Nepabeigtā dienasgrāmata