Nepabeigtā dienasgrāmata


18. Augusts 2007

(bez virsraksta) @ 00:37

Pie krišnaītu labdarības virtuves, kur izsniedz bezmaksas rīsu-zirņu virumu, pulcējas aizvien dīvaināka publika, kas izskata un sarunu ziņā sāk pārspēt netālo ieskrietuves Gauja publiku. Nesen redzēju bomzi melnā tēkreklā ar Merilina Mensona seju uz muguras, kurš turpat ielas otrā pusē leksēja savus rīsus ar rokām ārā no polietilēna maisiņa un skaļi apsprieda ar blakusstāvētāju jaunumus, ko izlasījis draugiem.lv
 

Comments

 
From:[info]atreyu
Date: 18. Augusts 2007 - 00:50
(Link)
Šodien man uz ielas krišnaītu sieviete prasīja ziedojumu ēstuvei. Es izvilku no kabatas savus 60 santīmus un viņa atpazina manī bijušo krišnaītu.
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 18. Augusts 2007 - 00:52
(Link)
jo tikai krišnaītiem ir 60 santīmu monētas?
[User Picture Icon]
From:[info]laboratorija
Date: 18. Augusts 2007 - 05:38
(Link)
lapsa
[User Picture Icon]
From:[info]flog
Date: 18. Augusts 2007 - 09:08
(Link)
nu jau te sarunātas muļķības!!!
katru rītu un vakaru sanāk tieši tajos laikos iet garām augstāk minetajai "zupas virtuvei". cilvēki kas tur iet patiešām ir dažādi un šaubos vai ir jāizceļ viens indivīds mensona kreklā (ja vien pati neesi fanāte un nevarēji to vienkārši pārdzīvot). par to ko šis "mensona fans" runājis-labi, klāt ar svecīti nestāvēju, bet izklausās pēc- "debesīs parādījies mazs meteorītiņš kurš laimīgi aizriņķjis mūsu zemeslodei garām pamājot ar rociņu" (c)Dienas Ziņas. a tante gaļa to atstāsta tā "glābjas kas var! meteorīts un NLO nāk. mēs visi mirsim!!!"
salīdzināt ar bufeti Gauju arī ir galīgi nevietā, jo kopsaucēju mazāk kā nulle.
vispār ieraksts bezjēdzīgs, i kārtējais kurš "savu sāpi" bļe te beztolkā izlicis.
es zupas virtuvei ziedoju regulāri, jo manī ir vismaz kkāda līdzcietība pret cilvēkiem. arī bufeti Gauju mēdzu lietainos vakaros apmeklēt, i Jums cienītā "dienasgrāmata", ieteiktu varbūt vienreiz arī kko jēdzīgu uzrakstīt!

Nepabeigtā dienasgrāmata