Nepabeigtā dienasgrāmata


Reply To:

deivida lin??a scen??rijs @ 15:07

[info]dienasgramata:

19.septembrī Aizkraukles rajonā ceļu satiksmes negadījumā bojā gājušā vīrieša asinīs eksperti konstatējuši 1,63 promiles alkohola, aģentūru LETA informēja Aizkraukles rajona Policijas pārvaldes preses un sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Zīmele.

Tiesu medicīnas ekspertīžu centrā konstatēts, ka vīrietis, kurš pakļuva zem "Jaunā laika" (JL) politiķa Einara Repšes automašīnas, alkoholu lietojis neilgi pirms negadījuma.

Advokāts stāstīja, ka pēc negadījuma Repše vairākkārt esot vērsies pie viņas klientes ar vēlmi tikties, taču, baidoties no iespējamām provokācijām, mirušā māte no sarunām ar Repši esot attiekusies, gaidot, kad advokāts noformēs un nosūtīs JL līderim oficiālu vēstuli, kurā minēta arī prasītās kompensācijas summa.

Joprojām nav noskaidrots, kā bojā gājušais pirms savas nāves nonācis Aizkraukles rajonā. Advokāts apgalvoja, ka 19.septembrī ap plkst.21 Reinicāns zvanījis mātei un norādījis, ka atrodas Rīgā, Stabu ielā, taču jau plkst.23 noticis letālais negadījums. Lai noskaidrotu lietas apstākļus, advokāts vērsies ar iesniegumu Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldē, kurā sākts kriminālprocess, pārbaudot mātes aizdomas, ka dēls pirms negadījuma nolaupīts.
 

Your Reply:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Esi modrs! Lietotājs ir ieslēdzis anonīmo komentētāju IP adrešu noglabāšanu..

Nepabeigtā dienasgrāmata